Nike signs partnership with T1

Bir Kore organizasyonu olan T1’in yeni giyim ortağı Nike oldu.

Anlaşma şu şekilde; LCK ekibi de dahil olmak üzere tüm T1 oyuncuları, takım fark etmeksizin Nike tasarımı formalar giyecek.

T1’in CEO’su Joe Marsh ortaklığı şu şekilde paylaştı: “Nike ile ortaklık yapmak, elektronik sporu şaha kaldırmak ve T1’in küresel marka konumunu daha da güçlendirmek için çalışırken kuruluşumuzun tarihinde, çok büyük bir anı, tarihsel bir anı işaret ediyor. Birlikte, oyuncularımızın potansiyelini en üst düzeye çıkarmaya ve kariyerlerinin ömrünü güçlendirmeye yardımcı olacak Nike’ın önde gelen eğitim ve performans geliştirici programları ile yeniliği bir üst seviyeye taşımaktan heyecan duyuyoruz. Nike, her tür elit sporcuyu desteklediği için çok ünlü bir marka ve dünyanın her köşesinde T1’i kutlamak için takımlarımız ve hayranlarımız için hazır! Giyim konusunda işbirliği yapmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz.”

T1 takım logosu

Nike Kore Pazarlama Direktörü Brant Hirst ise şu şekilde yorumladı: “Oyunla ilgili fiziksel zindelik ve atletizm arasındaki ilişki hakkında daha fazla bilgi edinmek ve öğrenmek istiyoruz. Bu sporcuların, özel antrenman yöntemleri ile gelişmelerine yardımcı olabileceğimize inandığımız benzersiz beceri metotları var.”

2019 yılında Nike, elektronik sporlar alanında iki uzun vadeli ortaklığa imza attı. TJ Sports ile LPL’yi, Şubat ayında dört yıl boyunca malzeme sağlamak/tedarik için güçlerini birleştirdi. Akabinde, Temmuz ayında Brezilyalı FURIA orgaanizasyonu ile birlikte ortaklık yaparak devam etti.

İlginizi Çekebilir: Gaming İstanbul’dan Mount & Blade II Bannerlord Sürprizi

Önceki içerikZULA Süper Lig 5. Sezon Başlıyor
Sonraki içerikNorth, Capgemini ile ortaklığını genişletiyor!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin