North ve Capgemini logoları

North CS:GO takımı, Fransız teknoloji şirketi Capgemini ile ortaklığını yenilediğini ve genişlettiğini açıkladı.

İki şirket başlangıçta forma sponsorluğu da dahil olmak üzere geçen Nisan ayında güçlerini birleştirdiler

İlk anlaşmaya gör 2019 boyunca North’un takım forması üzerinde Capgemini’nin logosunu gördük. Capgemini, çalışanların ve ortakların, elektronik sporları tanıtmaları ve tanımalarını, bununla birlikte geleceğe yönelik, teknolojiyle ilgilenen çalışanları çekmeleri için çeşitli girişimler başlattı; bu hareket büyük bir başarı haline geldi.

Capgemini Danimarka Genel Müdürü Claus Rydkjaer anlaşmayı şöyle yorumladı: “North ile yenilikçi ortaklığımız beklentilerimizi aştı. Piyasadaki konumumuzu güçlendirmeye yardımcı olan işbirliği içinde hem mevcut hem de gelecekteki çalışanlarımızı ve müşterilerimizi aktif olarak meşgul edebildik. North ile işbirliği Capgemini’nin iddialı planlarını desteklediğinden, anlaşmamızı genişletmeyi ve yoğunlaştırmayı seçtik.”

north csgo logo ile ilgili görsel sonucu
North CS:GO Takım Logosu

Yenilenen anlaşma neticesinde, Capgemini’nin Danimarka organizasyonunun 2020 yılında yeniden markalaşmasını takiben, North’un yeni formalarında, Capgemini’nin yer almaya devam edeceğini göreceğiz. North’un yer aldığı her elektronik spor branşı; Fifa, Apex, League of Legends ve Counter-Strike: Global Offensive formaları benzersiz bir tasarıma sahip olacak. Ortaklar ayrıca North’un oyuncularının performansıyla ilgili bilgi sağlayacak ve “kilit alanları geliştirmek için yapılandırılmış bir eğitim programı oluşturacak”. Akabinde, veri analizi yazılımı da geliştirmeye hazırlanıyor.

North CEO’su Christopher Håkonsson, konuyla ilgili şunları dile getirdi: “Dünyanın önde gelen bilişim teknoloji şirketlerinden biri ile başarılı bir ortaklık kurmaya devam etmekten heyecan duyuyoruz. Ayrıca, elektronik spor takımlarımızı geliştirmemize yardımcı olabilecek yeni yazılımlar geliştirme konusunda, yeni hedefler belirlemeye daha hevesliyiz.”

İlginizi Çekebilir: Horizon Zero Dawn PC’ye geliyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin