Bizimle bağlantı kur

Oyun

Yeni Terminatör Oyunu Duyuruldu!

15 Kasım 2019 tarihinde Avustralya ve Avrupa bölgesinde çıkışını gerçekleştirecek olan oyun, 3 Aralık 2019 tarihinde de Kuzey Amerika bölgesindeki oyuncularla buluşacak.

2009 yılında çıkan Terminator Salvation sonrası Terminator odaklı içerikler planlanmış olsa da büyük çaplı bir oyun ile karşılaşmadık. On yıl sonra, Reef Entertainment ve Teyon yeni bir Terminator oyununun duyurusunu yaptılar. Terminator: Resistance, PlayStation 4PC (Steam) ve Xbox One üzerinden çıkışını gerçekleştirecek.

Terminator: Resistance, Terminator 2: Judgement Day filminin otuz yıl sonrasındaki bir zamanın Los Angeles şehrinde; The Terminator ve Terminator 2: Judgement Day filmlerinde anlık olarak gösterilen Future War sırasında geçecek. Bizlere orijinal bir senaryonun sunulacağı oyunda, direniş askeri Jacob Rivers‘ı kontrolümüze verecek olan yapımda Skynet tarafından bize gönderilen düşmanlara karşı savaşacağız.

Birinci şahıs bakış açısından oynanacak olan oyunda az da olsa rol yapma öğelerinin de olacağını açıklayan yapımcılar, karakter geliştirme ekranı sayesinde yeni yetenekler kazanacağımızı belirtti. Bununla birlikte bölüğümüzde yükselebileceğimiz ana görevler ve arkadaşlarımıza yardımda bulunabileceğimiz yan görevler olacak. Senaryo boyunca bulacağımız işe yarar şeylerle takas ve üretim yapabilmek mümkün olacak.

Bölüğümüz haricinde oyunda her bir bireyin kişisel sebepleri ve fon hikayeleri afetzedeler de olacak. Yapacağımız eylemler de bu bireylerin kaderlerini belirleyecek, nihai olarak da oyunun finali değişebilecek.

Oyun için yayınlanan ve duyuru fragmanına aşağıdan bakabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

1 Yorum

1 Yorum

  1. Pingback: Turkinator Dolandırıcılık Suçundan Aranıyor - Gamerbase

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Oyun