Supermassive ve Bahçeşehir Üniversitesi ana sponsorluk anlaşması sona erdi. Duyurulduğu ilk andan itibaren çok sükse yaratan ve Espor severlerin ciddi beklentiye girdiği sponsorluk, beraberinde çok güzel işler getirmeyi başarmıştı.

LoL Espor haberlerini yakından takip eden kişiler aslında bu haberin çoktan farkında. Çünkü Supermassive Esports aslında BAU anlaşması dahilinde ki logo kullanımını bazı yerlerde kullanmamaya başlamıştı. Ancak takım, resmi sosyal medya adreslerinde ki logolarını ve sosyal medya adlarını güncelleyerek çıkan söylentileri doğrulamış oldu. Supermassive ve Bahçeşehir Üniversitesi ortalığının getirdiği en büyük yenilik ise şüphesiz Bahçeşehir Üniversitesi’nin sağladığı %100 Espor Bursu.

İlginizi Çekebilir: T1’in yeni giyim ortağı Nike oldu

Bahçeşehir Üniversitesi ve Supermassive sponsorluğu şu an tamamen sonlanmış gözüküyor. Takım sayfa ismi ile beraber, kapak fotoğraflarını da değiştirdi ve bu fotoğraflarda Bahçeşehir Üniversitesi sponsorlar arasında yer almıyor. Şu an Supermassive resmi internet adresinde hala Bahçeşehir sponsorlukları gözükse de çok yakında onlarından güncelleneceğini düşünüyoruz. Supermassive bu sene yoluna Logitech G, Coca Cola ve Turkish Airlines ile devam edecek gibi gözüküyor.

 

 

 

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin