Temsilcimiz Turkey5, ESL PRO LİG Relegation kapsamında bugün saat 13.00’da NiP takımının karşısına çıkıyor.

ESL PRO LİG Relegation Turnuvası, 15-18 Ağustos tarihleri arasında 11 takımın katılımıyla online olarak düzenlenecek. Amerika ve Avrupa’da düzenlenecek olan turnuvalar sonucunda 5 takım ESL PRO Lig’ine katılmaya hak kazanacak.

Avrupa elemesinde 6 takım mücadele edecek ve 3 takım PRO LİG’e katılmaya hak kazanırken, Amerika elemesinde 5 takım mücadele edecek ve 2 takım PRO LİG’e katılmaya hak kazanacak.

Temsilcimiz ex-SS, geçen sezon PRO LİG’i son sırada tamamlamıştı ve bu sezon ESL PRO LİG’de mücadele etmek için Relegation turnuvasına katılacak(Turkey5, ex-SS’in devamı olduğu için bu turnuvaya katılmaya hak kazandı). Temsilcimiz ile birlikte Avrupa elemesinde birbirinden güçlü ekipler mücadele edecek.

Temsilcimiz Turkey5, turnuvanın ilk karşılaşmasında köklü CS:GO takımlarından NiP ile oynayacak. Karşılaşmanın galibi üç maç (bo3) üzerinden belli olacak.

Turnuvaya Genel Bakış

Karşılaşmayı canlı olarak ESL TR Twitch kanalından seyredebilirsiniz. Temsilcimiz Turkey5’a bu zorlu karşılaşma ve turnuvada bol şanslar diliyoruz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin