Turkey5, ESL PRO LİG kapmasında NiP karşısına çıktı. Karşılaşmada NiP takımıına bir karşılık veremeyen Turkey5, NiP’ye 2-0 mağlup oldu.

ESL PRO LİG Relegation Turnuvası, 15-18 Ağustos tarihleri arasında 11 takımın katılımıyla online olarak düzenlenecek. Amerika ve Avrupa’da düzenlenecek olan turnuvalar sonucunda 5 takım ESL PRO Lig’ine katılmaya hak kazanacak.

Turkey5 ile NiP turnuvanın açılış maçında karşı karşıya geldi. İlk maç Turkey5’ın seçimi olan Dust2’de oynandı. Dust2’de GeT_RiGhT mükemmel bir oyun ortaya koydu ve Turkey5 buna direnemedi. Dust2 haritasını NiP çok rahat bir şekilde 16-2 kazanmayı başardı ve seride 1-0 öne geçti.

İkinci maç NiP’in tercihi olan Nuke haritasında oynandı. Bu harita da NiP çok üstün bir oyun ortaya koydu ve Nuke haritasını da Dust2 gibi 16-2 kazanmayı başardı ve seriyi 2-0’da noktalayıp bir üst tura çıkmaya hak kazandı.

Temsilcimiz lower bracket aşamasında Windigo/Team Heretics karşılaşmasının yenileni ile oynayacak. Umut ediyoruz ki temsilcimiz lower bracket aşamasında iyi bir oyun ortaya koyarak ESL PRO LİG’de mücadele etmeye hak kazanır.

 

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin