Turkey5, ESL PRO LİG kapmasında NiP karşısına çıktı. Karşılaşmada NiP takımıına bir karşılık veremeyen Turkey5, NiP’ye 2-0 mağlup oldu.

ESL PRO LİG Relegation Turnuvası, 15-18 Ağustos tarihleri arasında 11 takımın katılımıyla online olarak düzenlenecek. Amerika ve Avrupa’da düzenlenecek olan turnuvalar sonucunda 5 takım ESL PRO Lig’ine katılmaya hak kazanacak.

Turkey5 ile NiP turnuvanın açılış maçında karşı karşıya geldi. İlk maç Turkey5’ın seçimi olan Dust2’de oynandı. Dust2’de GeT_RiGhT mükemmel bir oyun ortaya koydu ve Turkey5 buna direnemedi. Dust2 haritasını NiP çok rahat bir şekilde 16-2 kazanmayı başardı ve seride 1-0 öne geçti.

İkinci maç NiP’in tercihi olan Nuke haritasında oynandı. Bu harita da NiP çok üstün bir oyun ortaya koydu ve Nuke haritasını da Dust2 gibi 16-2 kazanmayı başardı ve seriyi 2-0’da noktalayıp bir üst tura çıkmaya hak kazandı.

Temsilcimiz lower bracket aşamasında Windigo/Team Heretics karşılaşmasının yenileni ile oynayacak. Umut ediyoruz ki temsilcimiz lower bracket aşamasında iyi bir oyun ortaya koyarak ESL PRO LİG’de mücadele etmeye hak kazanır.

 

Önceki içerikTurkey5, NiP’nin Karşısına Çıkıyor
Sonraki içerikFIFA 20 VOLTA Oynanış Videosu Yayımlandı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin