Riot Games, Syndra’da değişikliğe gitmeye karar verdi. Syndra League of Legends 11.21 yamasında görsel değişikliğe uğrayacak. Riot Games Syndra hakkında şu sözleri söyledi;

”Syndra tam olarak baştan yaratılacak”.

Syndra’nın yetenekleri ve otomatik saldırıları için büyü efektleri biraz daha belirgin olacak ve aynı zamanda Karanlık Küre olarak adlandırılan kapsamlı değişikliklere de uğrayacak.

League of Legends 11.21 yamasında görsel değişikliklere uğrayacak Syndra’nın kostümleri de bu görsel değişikliklere dahil edilecek. Syndra için tasarlanan yeni kostümler ise bu değişikliklere dahil edilmeyecek. Riot Games;

”Syndra oldukça büyük değişiklikler alacak. Geçmişte yaptığımız VFX güncellemelerine Ziggs, Zilean, Malzahar, vb. şampiyonlarda benzer şekilde büyü efektlerine ihtiyaç duyan tüm şampiyonlar için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız görsel efektlerini mevcut Lig standartlarına getirmek ve oynanış netliğini arttırmak. Bu seferki 11.21 yama notları Syndra için geliyor”.

Syndra VFX Update - Pre PBE Preview

Syndra’nın görsel değişikliklerini yukarıdaki videoda görüyorsunuz. Aynı zamanda kostümlerdeki değişikliklere de göz atmış oluyoruz. Syndra tam 10 yılın üzerine böyle bir değişiklik alıyor ve bence çok iyi düşünülmüş. Görsel efektleri de oldukça hoş duruyor. Merakla bekliyoruz.

Riot Games, Syndra’daki değişiklikleri yakın bir zamanda PBE sunucularında yer alacağını da bildirdi. 11.21 yama notları 20 Ekim’de bizlerle birlikte olabilir.

Önceki içerikTrain Station Renovation Artık PS4 ve PS5’te Mevcut!
Sonraki içerikThe Witcher Evreni: Özgür Şehir Novigrad ve Suç Baronları

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin