Terk edilmiş tren istasyonlarının restorasyonu ve yenilemesi üzerine kurulu olan popüler simülatör oyunu, Train Station Renovation ilk kez PlayStation için sahneye çıkıyor. Daha önce PC, Nintendo Switch, Xbox ve Xbox Series X/S için yayınlanmış olan Train Station Renovation, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için 1 Ekim tarihinde piyasaya sürüldü.

İşte oyun içinden bazı görüntüler;

Train Station Renovation, Polish Studio Live Motion Games tarafından geliştirildi. Oyun, geçen sene PC üzerinden ve geçtiğimiz aylarda da Nintendo Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S üzerinden piyasaya sürüldü. Steam geri bildirimlerinin %84’ü olumlu olan Train Station Renovation oldukça popüler ve oyuncular tarafından da oldukça iyi puanlandı.

Oyun, PlayStation 4 için Ultimate Games S.A tarafından yayınlanıyor. Geriye dönük uyumluluğun bir parçası olarak Playstation 5’te de çalışıyor.

Train Station Renovation oyununun oynanışında genel olarak terk edilmiş ve yıkılmış tren istasyonlarının yanı sıra harap olmuş trenler de oluşturuyor. Oyuncular, boya fırçasından levyeye kadar tren istasyonunu tamir ve dekore etmek için çok çeşitli araç ve seçeneklere sahipler. Yeni beceri kazanabilme fırsatları ve oyuna dahil edilen kapsamlı bir ekonomik sistemin yer alması da çok önemli bir rol oynuyor.

Geliştiriciler kırsal alanlardaki taşra tesislerinden, büyük şehirlerdeki büyük istasyonlara kadar toplamda 15 farklı tren istasyonu hazırladı.

Ultimate Games S.A Ceo’su Rafal Jelonek; ”Oyun sakin bir oynanışa dayalı. Tren istasyonlarını ve trenlere eski ihtişamını geri vermeye sakince odaklanabileceğiz. Oyunda gerçekleştirdiğimiz ilerleme ile, oyunu daha gerçekçi hale getiren yetenek geliştirme sistemi ve ekonomik elementleri kullanmaya alışacağız.” dedi.

Train Station Renovation – Özellikleri

  • Tren istasyonu ve demiryolu tadilatı
  • Rahatlatıcı bir oynanış
  • 15 farklı tren istasyonu
  • Araç-Gereç çeşitliliği
  • Geniş ekonomik sistem

Train Station Renovation – PlayStation Trailer

Train Station Renovation - PlayStation Trailer

Train Station Renovation (PlayStation Store)

https://store.playstation.com/en-gb/product/EP5987-CUSA28973_00-6111579429226868/

Media Pack:

https://ultimate-games.com/press/?dir=Train%20Station%20Renovation

Train Station Renovation (Microsoft Store)

https://www.microsoft.com/en-us/p/train-station-renovation/9nbld556hwx3

Train Station Renovation (Nintendo eShop)

https://www.nintendo.com/games/detail/train-station-renovation-switch/

Train Station Renovation (Steam)

https://store.steampowered.com/app/914010/Train_Station_Renovation/

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin