Çevre birimleri üreticisi devi SteelSeries, Cyberpunk 2077 temalı olarak iki yeni kulaklık ve üç yeni Arctis Pro aksesuar kitini tanıttı.

SteelSeries’in Cyberpunk 2077 temalı kulaklığı tanıtıldı

CD Projekt Red tarafından ele alınan oyun, yaşanan aksilikler nedeniyle bir türlü piyasaya sürülmedi. Yapılan son açıklamalara göre ise Cyberpunk 2077, Eylül ayı itibarıyla oyunseverlerin beğenisine sunulacak. CD Projekt Red’de çevre birimleri arasında en iddialı firmalardan biri olan Steelseries ile işbirliğine gitti. Steelseries Cyberpunk 2077 temalı modellerini tanıttı. Şirketin “Arctis 1” modeli için yapılan çalışmalarla ortaya koyulan ürün, Amazon’da listelendi.

Kulaklık modelleri ve konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde;

SteelSeries, Cyberpunk 2077 dünyasından ilham alan yeni Cyberpunk 2077 kulaklık koleksiyonunu görücüye çıkardı. Cyberpunk 2077’nin resmi ses ortağı olan SteelSeries, CD PROJEKT RED ile iş birliği içinde yeni bir kulaklık koleksiyonu tasarladı. Koleksiyon, Xbox Johnny Silverhand Edition için Arctis 1 Wireless, Arctis 1 Wireless Netrunner Sürümü ve Night City esinlenen üç yeni Arctis Pro aksesuar paketi olan Arasaka, Militech ve Kang Tao’yu içeriyor.

Cyberpunk 2077 için özel olarak hazırlanan kablosuz kulaklık, teknik özellikler açısından Arctis 1 ile tamamen aynı. 2.4 GHz’lik bağlantı desteğine sahip olan kulaklık, çıkarılabilir bir mikrofon ve gürültü engelleme özelliği ile geliyor. PlayStation 4, Xbox One, Android cihazlar, bilgisayar ve Nintendo markalı ürünlerle uyumlu. Yani oyunseverler, neredeyse tüm ürünlerle bu kablosuz kulaklığı rahatlıkla kullanabilecekler.

Xbox Johnny Silverhand Edition’a Özel Arctis 1 Wireless

Xbox Johnny Silverhand Edition için tasarlanan Arctis 1 Wireless kulaklık, Cyberpunk 2077’nin resmi kulaklığı olacak. Night City şehrinin en meşhur asi çocuğu ve onun sanal savaşından esinlenen model oyuncuların beğenisine sunuluyor. Johnny Silverhand Edition, Xbox için Arctis 1 Wireless yeni ürününün lisanslı versiyonu olarak oyuncularla buluşacak.

Xbox Johnny Silverhand Edition için Arctis 1 Wireless, Türkiye’de 900-1000 TL fiyat aralığında satışa sunulacak. Xbox için Arctis 1 Wireless’ın lisanssız sürümünün ise bu baharda piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Arctis 1 Wireless Netrunner Edition

Arctis 1 Wireless Netrunner Edition, gerçek dünyada yer alan Net kaplama oyun içi özelliğinden esinleniyor. Arctis 1 Wireless gibi, PS4, PC, Nintendo Switch ve Android platformlarında ultra düşük gecikme süresi bağlantısı için kayıpsız 2.4GHz kablosuz bağlantı sağlayan bir USB-C kilidi özelliği ile ön plana çıkıyor. Ayrıca, Xbox denetleyicilerine veya 3,5 mm bağlantısına sahip başka bir cihaza kolayca takmak için 3,5 mm kablo eklenmesi ile ek esneklik sağlıyor. Bu ürün de 900 TL ile 1000 TL fiyat aralığında oyunculara sunulacak.

Arasaka, Militech ve Kang Tao Arctis Pro Aksesuar Paketi

SteelSeries, iki yeni kulaklık setine ek olarak, Arctis Pro kulaklıkları için üç büyük Cyberpunk 2077 aksesuar paketi olan Arasaka, Militech ve Kang Tao’yu da pazara sunuyor.  Paketler, Cyberpunk 2077 kafa bandı ve iki yeni manyetik kulak plakasını içeriyor. Bu aksesuarlar ise Arctis Pro, Arctis Pro + GameDAC ve Arctis Pro Wireless ile uyumlu olacak.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin