Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen efsanevi gerçek zamanlı strateji oyunu Starcraft II, 10. yaşını kutluyor.

Starcraft II, 10 Yaşında!

Oyuncular tarafından en çok talep edilen özellikler, 10. Yıldönümü Yaması’yla birlikte şimdi StarCraft II’de

StarCraft II bugün onuncu yaşına basıyor! Blizzard, oyunun yaş gününü kutlamak adına, oyuncular tarafından talep edilen özellikleri 10. Yıldönümü Yaması’yla birlikte StarCraft II’ye getirdiklerini açıkladı. Yama şu anda bazı ek değişikliklerle birlikte resmi olarak devrede.

STARCRAFT II’NİN BUGÜNE KADARKİ EN BÜYÜK YAMASI – Galaxy Harita Editörü güncellemeleri, yeni hikâye başarımları ve tüm co-op komutanları için yeni prestij kabiliyetleri.

STARCRAFT II’NİN ALL-STAR OYUNCULARINI SAVAŞ SANDIĞI TAKIM LİGİ’NDE İZLEYİN – Maçlar başladı bile! Bu heyecana youtube.com/starcraft adresi üstünden dahil olabilirsiniz. Dokuz takımı birbirleriyle buluşturan Savaş Sandığı Takım Ligi’nde her bir takıma bir profesyonel anlatıcı kaptanlık ediyor. Anlatıcılar tüm becerilerini ve bilgilerini sizinle paylaşacak.

STARCRAFT II KISA HİKÂYELERİ – StarCraft’ın Koprulu Sektörü’nde geçen ve her biri tek bir ırka odaklanan yeni kısa hikâyeler çıkarıyoruz. Bunlardan ilkiyse Alex Acks’in yazdığı “One People, One Purpose” olacak.

STARCRAFT II ESPORUNUN EN İYİ 10 MAÇI – StarCraft II geliştirici ekibinin üyeleri, StarCraft II esporunda son 10 yılda gerçekleşen en güzel anları, kişisel favorilerini ve unutulmaz sürprizleri sizlerle paylaşacak.

GİRİŞ YAPMA ÖDÜLÜ: WHITE-RA ANLATICISI – 27 Temmuz – 8 Ekim tarihleri arasında oyuna girerek yeni anlatıcı Protoss uzmanı White-Ra’yı ücretsiz olarak açabilirsiniz!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin