REKLAMmonsters reloaded advertisement

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu World of Warcraft’ta Shadowlands Scourge etkinliği başladı.

Horde ve Alliance’ın kahramanları, lidersiz kalan Scourge’ün Azeroth istilasına karşı duracak

Shadowlands: Çıkış Öncesi Etkinliği Tanıtımı

ylvanas Windrunner’ın Liç Kral’ın Kontrol Miğferi’ni paramparça etmesinin ardından, lidersiz kalan Scourge, Azeroth’un dört bir yanına korku salmaya başladı. Şimdiyse Horde ve Alliance’ın kahramanları, yeni genişleme paketi öncesi etkinliğinde bu tehdidin karşısına çıkacak. Etkinlik, şu andan 23 Kasım tarihindeki Shadowlands çıkışına kadar devrede.

Bu iki bölümlük Scourge etkinliği, geçen ay getirilen genişleme paketi öncesi güncellemesine dahil. Güncellemeyle gelen diğer içeriklerse şöyle:

  • Yenilenen seviye atlama deneyimi oyuncuları yeni seviye sınırı olan 50’ye taşıyor. Bu seviye sınırıShadowlands’in çıkışının ardından 60’a yükselecek.
  • WoW’un epik bir macerayla tamamen güncellenen yeni oyuncu deneyimi Exile’s Reach, yeni ve oyuna dönen oyuncuları temel oyun mekanikleriyle tanıştırıyor.
  • Yüzlerce yeni karakter kişiselleştirme seçeneği.
  • Yeni seviye sınırlarının desteklenmesi için eşya ve nitelik ayarlamaları.

Ayrıca Blizzard Türkiye YouTube sayfasıScourge etkinliği için yeni bir hikâye videosunun yanı sıra, kaçıranlar için pek çok farklı video içeriyor.

BASIN BÜLTENİ

Önceki içerikLeague Of Legends Kozmik Skinleri Duyuruldu
Sonraki içerikDark Passage Esports Valorant Takımı Belli Oldu!
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin