Uzun bir aradan sonra 2021 Kış Mevsimi’nin ilk maçları oynandı. Lig’in ilk maçı SuperMassive ve 5 Ronin arasında oynandı. SuperMassive, 5 Ronin’e karşı üstün oyunu ile maçı kazanmayı bildi. Maçın MVP’si ise Kaori oldu.

İkinci karşılaşmada ise Beşiktaş Esports ve Dark Passage karşı karşıya geldi. Beşiktaş Esports rakibine karşı her ne kadar üstünlük sağlasa da Dark Passage geri dönmeyi bildi ve maçı kazandı. Bu maçın MVP’si Fabfabulous oldu.

Bir diğer karşılaşma Nasr Esports ve 1907 Fenerbahçe arasındaydı. Bu maçta Nasr Esports rakibine oyun başında kurduğu üstünlük ile birlikte maçı kazandı. Maçın MVP’si ise destek oyuncusu Japone oldu.

Nasr Esports ve 1907 Fenerbahçe maçından sonra  İstanbul Wildcats ve  Galakticos arasında oynandı. Bu karşılaşmada İstanbul Wildcats ekibi rakibine oyun başı üstünlük kurdu ve maçı bu üstünlükle bitirerek galip geldi. Maçın MVP’si ise Serin oldu.

Günün son karılaşmasında Galatasaray Esports ve  Team AURORA karşı karşıya geldi ve Galatasaray Esports bu karşılaşmada galip gelmeyi başardı. Bu maçında MVP’si Bolulu oldu.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin