Dünyada bir hayli sevilen tır sürme simülasyonu olan Euro Truck Simulator’e gelen yeni etkinlik ile COVID-19 aşısı taşınabilecek. SCS Software yaptığı açıklama ile birlikte etkinliğin süresini ve amacını duyurdu.

SCS Software:

”Dünyanın dört bir yanındaki sanal Kamyoncular, dünya COVID-19 ile savaşmaya devam ederken herkes hala zor zamanlar geçiriyor.Bu savaş henüz bitmedi, ancak işin sonunda  ışığı görüyoruz. COVID-19 aşılarının yaratılmasında ve dünya çapında hızlı bir şekilde yayılmasında sürücüler ile birlikte umut görüyoruz. Bu hedefe ulaşmak için inanılmaz derecede sıkı çalışan özverili sürücüleri ve destekçileri yakından tanımak istiyoruz. Bu nedenle, sizi bu aşıların kişisel olarak teslim edilmesi için Hauling Hope etkinliğinin dünyasındaki herhangi bir kamyon alanına oyuncularımızı katılmaya davet ediyoruz!

Hauling Hope Etkinliği

Etkinlik 8 Şubat Pazartesi gününe kadar devam edecek. Etkinliği yerine getirebilmeniz için gerekli şartları yerine getirmeniz gerkemekte. Bu şartları ve etkinlik hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için scssoft blogunu takip edebilirsiniz.

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin