Turnuvanın ikinci gününde, PUBG Mobile ekibinin ağ sorunları nedeniyle üçüncü gün maçlarının erteleneceği açıklandı.

Duyuru sosyal medya platformlarında Twitter‘da yapıldı. PUBG Mobile yetkilileri, oyuncuların güvenliği ve sağlığının birinci önceliğe sahip olduğunu ve turnuvayı otel odalarından oynamaları konusunda ısrar etti. Bu, COVID-19 durumu göz önünde bulundurularak yapıldı.

Ancak yetkililer, oyuncuların otel odalarında uzaktan oynamalarının teknik ve ağ çözümlerini daha zor hale getirdiğini söyledi.

Ayrıca herkese, PUBG Mobile‘ın teknik ekibinin durumu izlediğini ve maçlardaki ağ sorunlarını çözmek için yorulmadan çalıştığına dair güvence verdiler.

Maçların YouTube üzerinden 24 Ocak 2021‘de canlı olarak yayınlanmaya başlaması planlanıyor ancak bu konuda PUBG Mobile yetkilileri tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Turnuvanın ilk gününde altı maç yapılmış temsilcimiz Klas Digital Athletics 80 puanla puan tablosunun zirvesinde yer almıştı. Onları ikinci sırada 75 puanla 4 Angry Men (4 AM) izledi. Üçüncü sırada ise 68 puanla Ukrayna takımı Natus Vincere (NAVI) yer aldı. İkinci gün bilgileri ise henüz yayınlanmadı.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin