REKLAMmonsters reloaded advertisement

RTX 3060 Ti Fiyatları listelenmeye başladı, 2 Aralık’ta piyasaya çıkacağı doğrulanan kartların fiyatları, en azından şu an için oldukça yüksek görünüyor.

NVIDIA’nın Yakın zamanda çıkışını doğruladığı kartlar ile alakalı spekülasyonlar bitmek bilmiyor. 2 Aralık tarihi itibari ile çıkacak kartların fiyatları şimdiden listeleniyor. Fiyatlar çok iç açıcı olmasa da 3070 gibi güçlü bir karta yakın bir performans alacağımız da geçtiğimiz günlerde performans testleri sunularak doğrulanmıştı.

Amazon İngiltere’ye göre, NVIDIA’nın ortakları RTX 3060 Ti modellerini 2 Aralık 2020’de satmaya başlayacak. MSI GeForce RTX 3060 Ti Ventus 2X OC’nin fiyatı 490 sterline kadar ulaşacak gibi görünüyor. Yine Scan.co.uk, yeni kartın çıkışı için 2 Aralık tarihinden bahsediyor.

Belirli Avrupa ülkesini kapsayan bir arama motoru olan Geizhals, MSI’ın ekran kartlarını 550 euro ile 685 euro arasındaki fiyatlarla listeledi. Ayrıca Gigabyte, Inno3D ve Zotac gibi markalar dagil olmak üzere  olmak üzere farklı ülkelerden perakendeciler tarafından listelendi. Grafik kartlarının fiyatı 484 euro ile 592 euro arasında değişkenlik gösteriyor.

NVIDIA’nın liste fiyatı hakkında yeni bir bilgi olmasa da, editörler ve piyasa analistleri 399 dolar gibi bir fiyatlandırma bekleniyordu. Perakendecilerde gözüken fiyatlar gerçekten bir hayli yüksek görünüyor. Ancak bunlar ön sipariş fiyatları olabilir ve ilerleyen zamanlarda bazı düzeltmeler yapılabilir. İlerleyen günlerde kartların hangi fiyatlar ile satılacağını beraber göreceğiz.

NVDIA ürünlerinin detayları için bu bağlantıyı kullanınız.

İlginizi çekebilir; Ryzen Controller Tool, Ryzen Dizüstü Bilgisayarına OC Desteği

Önceki içerikRyzen Controller Tool, Ryzen Dizüstü Bilgisayarına OC Desteği
Sonraki içerikKilljoy, Tareti Yüzünden Devre Dışı Bırakıldı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin