İstanbul’un fethini anlatan, Fatih Sultan Mehmet rolünü Cem Yiğit Üzümoğlu’nun üstlendiği Netflix dizisi Rise of Empires: Ottoman’ın fragmanı ve afişi paylaşıldı.

Rise of Empires: Ottoman dizisi Türk oyuncular tarafından çekildi ve dizinin dili İngilizce.

Başrollerini Cem Yiğit Üzümoğlu, Tuba Büyüküstün, Selim Bayraktar, Birkan Sokullu, Osman Sonant, Tolga Tekin, Ushan Çakır, Damla Sönmez’in paylaştığı belgesel dizi 24 Ocak 2020’de tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanacak.

Rise of Empires: Ottoman’ın resmi fragmanı ve afişi paylaşıldı

Rise of Empires: Ottoman, 24 Ocak’ta yayınlanacak. Netflix’de yayına geçecek diziye 24 Ocak’ta erişebilir olabileceksiniz.

Prof.Dr. A.M Celal Şengör ve Dr. Emrah Safa Gürkan danışmanlığında kaleme alınan belgesel dizinin Türkçe anlatımını Halit Ergenç seslendiriyor. Yapımcılığını Karga Seven ile birlikte STX Entertainment’in üstlendiği yapımın yönetmen koltuğunda ise Emre Şahin oturuyor. 6 bölümden oluşan dizi, tarihe damgasını vuran padişahlardan Fatih Sultan Mehmet’in yükselişini ve İstanbul’un fethini konu alırken dönemin Osmanlı İmparatorluğu’nu farklı bir açıdan ele alıyor.

Hakan Muhafız ve Atiye’den farklı ilk olarak Türk izleyicileri hedef almayan Rise of Empires: Ottoman, bakalım rağbet görebilecek mi  ?

Rise of Empires: Ottoman | Resmi Fragman | Netflix

 

Önceki içerikASUS Tinker Edge T, Yapay Zeka Uygulama Geliştiricileri İçin Geliyor!
Sonraki içerikPUBG, Yeni Harita Karakin’i Tanıttı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin