YENİ HARİTA: KARAKİN

Daha yüksek gerilim, daha hızlı tempo: Karakin’e hoş geldiniz!

Karakin, Kuzey Afrika kıyılarında 2×2 km boyutlarında bir adadır. Karakin oyunculara geniş açık arazi ve zorlayıcı çatışmalar sunuyor. Kurak, kayalık bir harita, küçük, hızlı ve tehlikeli. Miramar’ın gerilimini Sanhok’un temposuyla birleştirdiğinizi düşünün. Karakin, 64 oyunculu bir haritadır. Oyuncuları dağlarda uzun mesafeli tüfek çatışmaları, taktiksel kentsel çatışma ve klostrofobik yeraltı savaşları bekliyor. Siyah Alan’ın tanıtımıyla beraber Karakin, sürprizini ortaya koyuyor.

Siyah Alan (Karakin’e özeldir)

Yeni felaketimiz, Siyah Alan, binaları yerle bir edip dumanı tüten harabelere çeviriyor. Sadece Karakin haritasına özeldir.

  • Siyah Alan, oyuncuları bir binanın güvenliğinden çıkarmak için tasarlandı.
  • Bu felaket rastgele işler: kasabalar ve yerleşimler hasar almayabilir, yerle bir olabilir veya bu iki nokta arasında her şey olabilir.
  • Binaların ve harabelerin karışımı maç boyunca gerçek zamanlı olarak değişir: Yani, korunmak için koştuğunuz binanın her zaman maçın ilerleyen zamanlarında hala orada olmasını beklemeyin.
  • Unutmayın, eğer sireni duyarsanız ve mini harita üzerindeki o mor dairenin içindeyseniz- kaçın!
  • Siyah Alan nedeniyle yerle bir olan binalar mini haritada X işareti ile gözükecektir.

Yeni Fırlatılabilir: Yapışkan Bomba (Karakin’e özeldir)

Kuşatma oyununu değiştirmek için, Yapışkan Bomba ile yok edilebilir patlama noktaları ekliyoruz.

  • Bazı duvarlar ve yerler patlayabilir olacak ve Yapışkan Bomba sayesinde yok edilebilecek.
  • Bu özellik oyuncularımıza daha çok imkan sağlıyor: Kamplayan oyuncular için daha fazla görüş alanı ve pencere yaratılabilir.
  • Ofansif squad’ların da binalara dalmak için yeni seçenekleri var: “Binanın arkasından mı yoksa çatıdan mı patlatıyoruz- yoksa ikisi de mi?” seçim sizin!
  • Kaşifler için de, fazladan bir ya da iki tane Yapışkan Bomba olan ve loot’un kokusunu alabilen oyunculara birçok gizli alan gizledik.

Son olarak, iç mekan silah çatışmalarını biraz daha ilginç hale getirmek için, en zayıf duvarlara mermi geçirgenliği eklendi. Hasarlı alçıpandan düşmanlarınızı bir an için görmek ve çatışmaya ya da yeniden gruplanmaya karar vermek için oyunculara daha fazla seçenek sunacak.

Aşağıdan güncellemenin tamamını içeren videoyu izleyebilirsiniz.

 

PUBG: Season 6 Gameplay Trailer

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin