Bizimle bağlantı kur

Oyun

Red Dead Redemption 2 PC için Duyuruldu!

Rockstar Games‘in son oyunu Red Dead Redemption 2, sürpriz bir duyuru ile PC platformu için duyuruldu. 5 Kasım 2019 tarihinde PC platformuna çıkacak olan yapımı ön sipariş olarak satın alırsanız, ekstra ödüllere de sahip olacağınız belirtiliyor.

Red Dead Redemption 2 PC için duyuruldu

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2’nin bilgisayarlara 5 Kasım tarihinde geleceğinin duyurusunu yaptı. İlk oyunu PC platformu için duyurmayan Rockstar Games‘in, ikinci oyunu duyurması ise ilginç. Ancak ikinci oyun, ilk oyunun öncesini anlattığı için oyuncular direkt olarak Red Dead Redemption 2‘ye başlayabilir. Rockstar Games, Red Dead Online’la da birlikte yeni bir gelir kapısı açacak.

Oyunu indirebileceğiniz tek yer Rockstar Launcher’ı da değil. Oyunun ön siparişini Epic Games Store’dan ve diğer dijital platformlardan da yapabileceksiniz. Oyun, Steam’de ise aralık ayında satışa sunulmaya başlanacak.

Oyunu ön sipariş olarak satın alırsanız, aşağıdaki öğeleri elde edebileceksiniz.

– Hikaye modu için savaş atı
– Hikaye modu için hazine haritası
– Hikaye modu için ekstra para

Ayrıca oyunu Rockstar Launcher üzerinden 9 ile 22 Ekim tarihleri arasında ön siparişle satın alırsanız Grand Theft Auto 3, GTA: Vice City, GTA: San Andreas, Bully, L.A. Noire (Complete Edition) ve Max Payne 3 (Complete Edition) oyunlarından iki tanesini ücretsiz olarak seçebileceksiniz.

 

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Oyun