PGL, CS:GO tarihinin en büyüğü olan 2 milyon dolarlık ödül havuzuna sahip yeni bir turnuva ile bu yıl CS: GO sahnesine geri dönüyor.

Turnuva organizatörü, PGL Stockholm Major turnuvasının 23 Ekim – 7 Kasım tarihleri ​​arasında yapılacağını duyurdu. Playofflar, 4 – 7 Kasım tarihleri ​​arasında İsveç’in Stockholm kentindeki Ericsson Globe‘da bir LAN etkinliği olarak düzenlenecek. Şirket, etkinlik için tüm güvenlik ve sağlık yönergelerine uymaya devam edeceğini ancak, pandemi şartlarına göre durumun değişebileceğini belirtti.

Yapılacak olan bu turnuva, Eylül 2019‘da sona eren StarLadder Berlin Major‘dan bu yana ilk CS: GO Major olacak. PGL ayrıca, bu etkinliğin 4k 60 FPS kalitesinde yayın yapan ilk CS: GO Major olacağını ve bir tür Artırılmış Gerçeklik öğeleri, yeni bir özel HUD ve diğer özellikler içereceğini de açıkladı.

Turnuva formatı, yetenek sıralaması ve turnuva programı dahil olmak üzere daha fazla ayrıntı, etkinliğin başlamasına yakın açıklanacak.

 

Önceki içerikSteam, Aylık 120 Milyon Aktif Kullanıcıya Ulaştı
Sonraki içerikCall of Duty: Black Ops Cold War İçin Yeni Zombi Haritası Geliyor
Avatar
Kendisi 30 yaşında ve İngilizce öğretmeni olan yazarımız 10 yaşından itibaren bilgisayar oyunları ve teknolojiye ilgi duyuyor. E-spor, teknoloji ve oyunlar hakkında yazılar yazıyor.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin