Treyarch‘ın  yaptığı açıklamalara göre, 4 Şubat‘ta Call of Duty: Black Ops Cold War‘a yeni bir zombi haritası geliyor. Yeni haritanın adı Firebase Z ve Dark Aether hikayesini devam ettiriyor. Yeni gelecek harita tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Yeni haritada, “Firebase Z” kod adıyla da bilinen yeni bir Dark Aether salgın bölgesi olan Outpost 25 bulunuyor. Treyarch, bu haftanın başlarında hayranlarına Firebase Z‘ye ilk bakış olarak siyah beyaz fotoğraflarla yeni haritayla ilgili ipuçları verdi. Ancak birçok kişi Black Ops Cold War‘un ikinci sezonuna kadar yeni bir harita beklemiyordu.

Zombi moduna bir haftalığına bedava erişmek şuan mümkün. Oyunun tamamını satın almadan önce Zombi modunu denemek isteyen oyuncular bundan faydalanabilir. Yeni Cranked modu, Onslaught Raid ve Wakizashi kılıcı desteği de artık Zombi modunda mevcut.

Önceki içerikPGL, 2 Milyon Dolarlık CS:GO Stockholm Major’a Ev Sahipliği Yapacak
Sonraki içerikAçık Dünya Star Wars Oyunu Duyuruldu!
Avatar
Kendisi 30 yaşında ve İngilizce öğretmeni olan yazarımız 10 yaşından itibaren bilgisayar oyunları ve teknolojiye ilgi duyuyor. E-spor, teknoloji ve oyunlar hakkında yazılar yazıyor.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin