Resmi olarak açıklanan ve üçüncü şahıs yağmalama odaklı bir aksiyon oyunu olan ve takip edilen Outriders, Microsoft’un onayı ile Xbox Game Pass‘te yayınlandığı gün oynanabilecek.

Xcloud Üzerinden Oynanabilir Olacak

Xbox Game Pass aboneliğine sahip olan oyuncular, oyunu 1 Nisan itibari ile indirebilecek ya da halen beta sürümünde olan Microsoft’un XCloud (Cloud Gaming Beta) hizmeti ile bulut tabanlı olan oyun hizmetinden yararlanabilecekler.

Outriders Hakkında

Oyun, yağmalama üstüne kurulu fps ve co-op mekaniği bulunan bir yapım. People Can Fly firması tarafından yaratıldı ve Square Enix tarafından dağıtımı yapılacak.

Outriders: Mantras of Survival [ESRB]

Oyun İçeriği

Enoch isimli bir gezegendesiniz. Sömürgeleştirilmiş bir dünyadan bahsediyoruz. Bu sömürgeleşen ve her gün biraz daha ölen bu yaşadığımız dünya için özel güçlerimiz ile birlikte savaşmaya başlayacağız. Oyunun en çok sevilen taraflarından birisi tek başınıza ya da arkadaşlarınızla, yeteneklerinizi geliştirmek üzere bir seyahate çıkabilir, engelleri beraber aşabilirsiniz. Amacımız daha yaşanılabilir bir dünya ve insanlık için yeni bir gelecek umudu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Square Enix, İlkbahar 2021 İçin Dijital Etkinlik Gerçekleştirecek!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin