Square Enix, ilkbahar 2021 için canlı bir etkinlik düzenliyor. 18 Mart’ta canlı yayınlanacak etkinlik için, en çok bekleneninler arasında; yeni Life Is Strange oyunu, Marvel’s Avengers için yeni bir güncelleştirme, Outriders, Just Cause Mobil sürümü, Balan Wonderworld gibi birçok sunum mevcut. Ortalama 40 dakika sürecek olan etkinlik için herkes yerini almış durumda.

Duyurulabilecek Oyunlar

Balan Wonderworld, listedeki birkaç Japon oyunların biri. Ancak Capcom’un kardeş şirketi olan Taito’dan daha fazla Japon oyunlar görebiliriz.

Ayrıca Square Enix Montreal tarafından yeni oyunlar görme olasılığımız çok yüksek. Bunun yanında Tomb Raider’ın 25. yıl anısına çıkacak olan Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy’de birkaç hafta önce Microsoft Store’da yanlışıkla listelenmiş ve oyunun çıkışı tarihi ve kesinliliği hakkındaki bilgiler tamamen Microsoft tarafından istenmeden sızdırılmıştı. Bu yenilenmiş üçlü Tomb Raider oyunu da bu etkinlikte duyurulabilir. Bunun nedeni, çıkış tarihinin 18 Mart tarihiyle sızdırılmasıydı. Kısacası, etkinlik bitmesi ile beraber Microsoft Store’da oyunculara sunulabilir.

Marvel’s Avengers için ise en büyük iddialardan birisi, oyuncuların oyundan kaynaklı olan birçok memnuniyetsizliği ile birlikte satışın çok zor olacağı yönünde. Buna göre Square Enix, Marvel’s Avenger’i ücretsiz erişim yapabilir iddiası. Ancak hatırlatmak gerekir ki bu sadece bir iddia. Etkinlikte oyunun geleceği ve güncelleştirmeleri için daha detaylı bir bilgi edinebileceğiz.

Etkinlik Ne zaman?

Square Enix, 2021 İlkbahar Etkinliği’ni, 18 Mart saat 10: 00’da (PDT) Twitch ve YouTube aracılığıyla canlı olarak sunacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En Çok Oynanan MMORPG Oyunları

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin