REKLAMmonsters reloaded advertisement

Bloomberg’in raporlarına göre yeni Nintendo Switch, Samsung OLED ekrana sahip olacak ve 4K’yı destekleyecek. Samsung OLED ekranı sadece 4K’yı desteklemeyecek, aynı zamanda kontrast’ta da sahip olacak. Pil tüketimini de azaltacak.

Yeni Nintendo Switch’in 4K ekranı bazı oyunlarda sorunlar yaratabilir. Bu konu hakkında Nintendo Switch geliştiricileri çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Nintendo Switch, güncellenmiş hali ile birlikte piyasaya sürdürüldüğü zaman Xbox’ın ve PS’nın yeni konsollarına rakip olacak gibi gözüküyor.

COVID-19’un gelişi ile birlikte birçok insan evlere tıkandı ve ilgilenecek bir şeyler satın almaya başladı. Bunlardan bir tanesi de en çok satılan konsol olan Nintendo Switch’ti. Evdelere tıkılan oyunseverler Nintendo Switch satın alarak canlarının sıkılmasını giderdiler ve böylece Nintendo Switch’te son üç ayda en çok satan konsollar arasında yer aldı.

Nintendo Switch ve Samsung arasında herhangi bir ortaklık söz konusu değil. Yeni Samsung OLED ekranları ise Haziran ayında üretilmeye başlanacak.

Önceki içerikStansfield’ın Twitch Kanalı Banlandı
Sonraki içerikBeşiktaş Esports Eski Crew Esports Takımı İle Anlaşma Sağladı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin