4 Aralık’ta Fire Emblem: Shadow Dragon & the Blade of Light, Nintendo Switch için sınırlı bir süre  Nintendo eShop’tan satın alınabilecek.

Fire Emblem İlk Kez Nintendo Switch’de

ire Emblem serisi, son 30 yıldır stratejik ve taktiksel oynanışı, merak uyandıran hikayeleri ve çarpıcı karakterleri ile oyuncuların dikkatini çekti.

Şimdi, Prince Marth’ın maceralarını takip eden ve onlarca yıla yayılan bir franchise başlatan orijinal 8 bitlik oyun Fire Emblem: Shadow Dragon & the Blade of Light, ilk kez Japonya dışında satışa sunulacak. 4 Aralık’ta Fire Emblem: Shadow Dragon & the Blade of Light, Nintendo Switch ailesi için sınırlı bir süre için Nintendo eShop’tan satın alınabilecek.

Martha’nın hikayesi

Avrupa’daki oyuncular Marth’a ilk olarak Super Smash Bros. serisinde bir savaşçı olarak tanıtılmışken, bu cesur prensin hikayesi aslında Japonya’nın Fire Emblem serisindeki ilk oyunu Fire Emblem: Shadow Dragon & the Blade of Light ile başlıyor.

Nintendo Switch için özellikler

Oyunun Nintendo Switch için yeni sürümü, ilk İngilizce yerelleştirmesini içeriyor ve yeni nesil oyuncular için taktik RPG klasiğini hayata geçiriyor. Bu sürüm ayrıca, taktikçilerin zorluğa kendi hızlarında yaklaşmalarına olanak tanıyan geri sarma, hızlı ileri sarma ve kaydetme durumları gibi özellikler de içerecek.

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin