Geçen sezonda 5 Ronin‘in destek rolünü üstlenen Mert “Brolia” İlgün  Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile takım tekliflerine açık olduğunu duyurdu!

2015 yılında Zone eSports takımı ile espor kariyerine başlayan Mert “Brolia” İlgün uzun süre top lane de mücadele etti. Üst Koridor oynadığı sezonlarda büyük başarı elde edemeyen oyuncu 2020 yılında ilk kez 5 Ronin’de destek pozisyonuna geçti.

Destek pozisyonuna geçtiği andan itibaren inanılmaz bir performans artışı gösteren genç oyuncu büyük başarı yakaladı. Yakaladığı bu başaranın ardından performansındaki artışı kendisi de fark etmiş olacak ki 5 Ronin’den ayrılıp daha iyi bir takıma yerleşme kararı alan Mert İlgün ayrılık kararını şu twit ile medyaya taşıdı:

“Bugün 5 Ronin ile birlikte son günüm ve artık gelecekteki fırsatlarımı değerlendirebiliyorum. Oyunumu iyileştirmek ve bu yılı başarılı olmak için daha çok hırslıyım. Şu anda takım arıyorum. Teklifler için özel mesajdan  Afk Talenta ulaşabilirsiniz. Retweetleriniz için teşekkür ederim.”

Genç oyuncuya önümüzdeki sezonlarda başarılar dileriz!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin