• PUBG Mobile’ın 16.Sezon  Royale Pass’ın teması video oyunu Metro Exodus’a dayanıyor.
  • Sezon 16 Royale Pass, bugün, yani 17 Kasım 2020’den itibaren oyunda kullanıma sunuldu.

PUBG Mobile 15.Sezon, 15 Eylül‘de başlamıştı ve ‘Beyond A.C.E.’ temasıyla başlamıştı. Şimdiye kadarki en heyecan verici sezonlardan biri oldu ve geliştiriciler şimdi oyunun bir sonraki sezonunu tanıttı. Diğer sezonların sonunda olduğu gibi, RP bölümüne artık erişilemiyor.

Yeni Sezon 17 Kasım 2020(Bugün) itibariyle yayınlanmış oldu.

Ayrıca oyuncular için yeni görevlere katılmalarına ve çok sayıda heyecan verici ödül kazanmalarına olanak tanıyan yeni bir Royale Pass de tanıtıldı.

PUBG Mobile 16.Sezon Detayları

Daha önce ki yazımızda da belirttiğimiz gibi, PUBG Mobile 16.Sezonu, Royale Pass ile birlikte bugün yayınlandı. Aktif PUBG Mobile oyuncuları, oyunun Royale Pass bölümünden yeni sezonun kullanılabilirliğini kontrol edebilir.

PUBG Mobile kısa süre önce popüler bir video oyunu olan “Metro Exodus” ile işbirliği yaptı ve bu nedenle bu sezonun Royale Pass ile birlikte tema kurulumunda ve oyuncu lobisinde bazı temel değişiklikler yaptı.

Yeni Royale Pass‘ın adı artık “Metro Royale Pass” veya “Metro Royale”. Son sezonda yenileme sırasında herhangi bir bakım molası veya oyun içi güncelleme olmadı.

Metro Royale Pass’ın ücretli iki çeşidi bulunuyor – Elite Pass ve Elite Pass Plus. Oyuncular, Elite Pass için 600UC ve Elite Pass Plus için 1800UC ödeyerek sahip olabilecekler.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

PUBG Mobile Sunucu Değişimini Kısıtlıyor!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin