• PUBG Mobile , kullanıcılar tarafından sunucu değiştirmeyi kısıtlayacağını duyurdu.
  • Oyuncular sunucularını seçtikten ve onayladıktan sonra, sonraki 60 gün boyunca sunucuyu değiştiremeyecekler.

PUBG Mobile ekibi, periyodik güncellemeler ve oyuna birkaç yeni özellik getirerek ilgi çekici kalmasını sağlıyor. 1.1 güncellemesi birkaç gün önce yayınlandı ve yeni Metro Royale modu, güvenlik iyileştirmeleri ve daha fazlasını getirdi.

PUBG Mobile‘ın 1.1 sürümünde yapılan en önemli değişikliklerden biri, sunucuları isteğe bağlı olarak değiştirmenin kısıtlanması oldu. Geliştiriciler, 15 Kasım‘da yani dün yayınlanan Dev Log‘da(Geliştirici Günlüğü) bu değişiklikle ilgili daha fazla ayrıntı paylaştılar.

Oyuncular istedikleri zaman sunucu değiştiremeyecekler

Dev Log‘a göre, kısıtlamalar 16. Sezon‘dan itibaren resmen başlayacak. Ayrıca geliştiriciler güncelleme ile ilgili bir video da paylaştı.

PUBG MOBILE - 11/15 Dev Log

“Geliştiriciler ayrıca anketlerden oyuncuların geri bildirimlerini de topluyor. Sonuç olarak, PUBG Mobile’ın Sezon 16’dan başlayarak sunucuları istediğiniz zaman değiştirmeyi kısıtlamaya karar verdik. Sezon başladığında, oyuncuların sezon için oynamak istedikleri sunucuyu seçmeleri ve onaylamaları gerekecek. “

Ayrıca;

“Bir oyuncu sezon ortasında farklı bir sunucu seçerse, katman verileri yeni sunucu verilerine aktarılacak.”

Bu kısıtlama uygulandıktan sonra, farklı sunuculardan oyuncular bir araya gelirse, maç grup / takım liderinin sunucu bölgesinde oynanacak. Bu durumda, puanlar, katmanlar ve liderlik sıralaması seçilen sunucuda geçerli olacaktır.

Geliştiricilere göre, bu sınırlama, gelişmiş sunucu gecikmesi ve istikrarlı bir bölgesel oyun ortamına katkıda bulunacak.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

AMD Radeon RX 6800 2.5 GHZ Saat Hızına Ulaştı

Önceki içerikCloser ve FBI, 100 Thieves Takımı ile Anlaştı!
Sonraki içerikAnadolu Efes, Microsoft Teams İle Dijital Tribün Oluşturuyor!

26 Yorum

  1. Öncelikle merhaba yorumumu görüyorsanız lütfen cevap verin.Güncelleme gelmeden önce sunucum Ortadoğu da kalmış ve bugün sunucuyu değiştirmek istesem de değişmedi ne yapmam gerekiyor?

  2. Lütfen yardım yanlışlıkla kuzeyamerikayı seçtim ve değiştiremiyorum çözümü yokmu papçi mobail yetkileri nerelere başvuru yapmamız gerekiyor kime meil atmamız gerekiyor avrupada rank kasmam lazım
    Extradan sorularım var arkadaşım avrupa dan istek attığı zaman avrupa oynayabiliyorum as yada fatih olursam fatih veya as unvanını alabiliyormuyum sayılıyormu yoksa sadece kuzey amerikada mı sayılacak bu ünvanlar

  3. Abi bu sunucu degistirmeknicin yeni guncelleme yapin herkes bastan ayarlasin bu guncelleme yuzunden cogu kisi oyunu birakmak istiyor lutfen rica ediyorum düzeltin bunu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin