REKLAMmonsters reloaded advertisement

Yakından tanıdığımız orman oyuncusu Can ” Closer ” Çelik ve takım arkadaşı alt koridor oyuncusu Ian Victor ” FBI ” Huang, 100 Thieves takımı ile anlaştı. Golden Guardians takımında oynayan ikilinin 2021 yılına kadar sözleşmeleri var. 100 Thieves iki oyuncuyu takımına katması için ciddi bir miktarda ödeme yapması gerekli.

Closer ve FBI 2020 sezonunda Golden Guardians takımına büyük katkılarda bulunmuşlardı. Closer bir çok sayıda taşıdığı oyunla takımının LCS’ de 5. sırada kalmasında büyük katkıda bulundu. FBI alt koridorda dominant oyunları ile kendi kalitesini bir daha göstermiş oldu. İki oyuncu LCS 2020 Yaz sezonunda, yılın en iyi 3. takımına seçildiler. 

100 Thieves 2020 sezonunda gelecek vaat eden bir kadroya sahipti ancak büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Her iki playofflara ulaştı ancak erken aşamalarda elendi. FBI, 100 Thieves eski alt koridor oyuncusu olan Liyu ”Cody Sun” Sun’ ın yerini alırken, Juan ”Contractz” Garcia’ dan sonra Closer ormanda kontrolü ele alacak. 100 Thieves takımı bu iki transferi ile LCS yeni sezonunda büyük bir playoff adayı olacak gibi duruyor.

İlginizi çekebilir : G2 Perkz, Cloud9 Takımına Çok Yakın!

 

 

Önceki içerikAMD Radeon RX 6800 2.5 GHZ Saat Hızına Ulaştı
Sonraki içerikPUBG Mobile Sunucu Değişimini Kısıtlıyor!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin