Call of Duty Warzone geliştiricileri Infinity Ward nihayet oyundaki uzun eşleştirme süreci hakkındaki şikayetlere cevap verdi ve bir düzeltmenin yolda olduğunu doğruladı.

Popüler Battle Royale (hayatta kalma) oyunu olan Call Of Duty:Warzone oyununun oyuncuları getirilen güncellemelerden haberdar olsada,Infınty Ward’ın cevapladığı ve düzelteceğini söylediği problemlere çokta uzak değiller.Menülerde bekleme süreleriyle ilgili önceki şikayetlerin ardından daha önce düzeltmelerden bahsedilmişti.

Aslında, 1 Mayıs’ta Activision Support tarafından sorunun nihayet ele alındığı kaydedildi, ancak oyuncuların oyunda gördükleri uzun bekleme süreleri açısından daha aynıydı ve bu daha fazla hayal kırıklığına yol açtı.

Topluluk oyuncularından birisi Joe Cecot ulaştı

Günler sonra, Warzone‘daki kalıcı eşleştirme sorunlarının ardından, topluluğun bir üyesi Infinity Ward‘ın Çok Oyunculu Ortak Tasarım Direktörü Joe Cecot‘a ulaştı.Twitter kullanıcısı olan Guy Chandler: ”Bu problem için bir düzeltme planınız var mı ? Şuanda 10 dakikadır oyuna bağlanabilmeyi bekliyorum resmen tıkılı kaldım.” Sorunun ekran videosu ile birlikte, ”Siz bunu düzelttiğinizi belirttiniz, fakat durum öyle değil. Umuyorum ki bu problemi en kısa sürede düzeltirsiniz.” diyerek Joe Cecot’u etiketleyip paylaştı.

Çok geçmeden, Cecot hayranlar için olumlu bir cevap olacak şekilde ona geri döndü. “Sorun tespit edildi. Düzeltme üzerinde çalışmaya başladık bile” dedi.

Oyuncular artık geliştirici ekibinin bir çözüm üzerinde çalıştığını doğruladılar ve umarım düzeltmenin gelecekteki bir güncellemede yayınlanması uzun sürmez. Ancak Cecot, Warzone‘da bir şeylerin değişmesini bekleyebileceğimiz bir zaman aralığı koymadı. Ne zaman düzeltileceği yada bu problemin ne zaman normal sunucularda düzelmiş olarak geleceği kesin değil.

Bazıları oyun içi sesli sohbet problemleriyle birlikte sadece geç kalmış olan tek hata bu değil. Bu da, oyunun güncelleme ve düzeltme tahtasına göre, bir düzeltme söz konusu olduğunda devam eden bir çalışma olarak tanımlandı.

Infınty Ward, Modern Warfare oyununun Multiplayer ve Warzone modları için haftalık güncellemeler getirmekte. Her iki sorununda en kısa sürede yada bize en yakın olan haftada düzeltilebileceğini bekleyebiliriz. Bu güncellemeleri takipte kalıp siz sevgili Gamerbase takipçileri ile paylaşacağız.

 

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin