London Royal Ravens pro Call of Duty oyuncusu Byron ‘Nastie’ Plumridge, Modern Warfare’de Gun Runner’da tek yönlü kırık bir wallbang noktası buldu.

Modern Warfare küçük oyun açıkları,hataları ve aksaklıklar ile doluyken, genellikle umursanmayabilir ve unutulabilir, çünkü genellikle bir oyunun sonucu üzerinde çok az etkisi vardır veya hiç etkisi yoktur.
Ancak Call of Duty League‘deki bir öldürmenin bir maçın sonucunu profesyonel oyuncular için tamamen değiştirebilr, görünüşe göre küçük bir hatanın maçın geri kalanında felaket etkileri olur.

London Royal Ravens Oyuncusu Nastie Keşfetti

Royal Ravens oyuncusu Byran ‘Nastie’ Plumridge, Gun Runner’da dördüncü Hardpoint tepesini savunurken spam yapmak için mükemmel olan neredeyse tek yönlü bir wallbang noktası keşfetti.

Kendi Twitter adresinden paylaşımda bulunan Byran, videoya açıklama olarak ”Çok anlamlı!” ekledi. Videoda görüldüğü üzere dışarıya atılan her mermi hitmarkı tetikleyebilir ve rakibinizi yaralı bırakabilir. Fakat dışarıdan içeriye atılan her mermi rakibinizi yok edebilir ve hile olarak  adlandırılmanızı sağlayabilir.

Dallas Empires Oyuncusu Resmi Maçta Kullandığını Açıkladı

Dallas Empire genç oyuncusu, Indervir “iLLeY” Dhaliwal, Nastie’nin tek yönlü wallbang keşfine cevap verdi ve aslında bu noktayı OpTic Gaming‘e karşı resmi bir CDL maçında (yanlışlıkla olsa da) kullandığını gösterdi.

Dördüncü tepenin yakınındaki Mavi Sandıktan geçtikten sonra, iLLeY Kenny ‘Kuavo’ Williams‘a koştu, ama aynı zamanda Kuavo ve Wallers‘e tek yönlü nokta olan Jordan ‘JKap’ Kaplan‘ı da almayı başardı.

Videoda 21:17 dakikada bulabilirsiniz.

Full Match | OpTic Gaming Los Angeles vs Dallas Empire | Chicago Huntsmen Home Series | Day 1

Nastie‘ye cevap veren JKap, iLLeY‘nin şutu indirmeyi başardığı “akıl almaz” olduğunu açıkladı. Ancak bu durumda, Dallas Empires Hardpoint’te OpTic Gaming’i 250 – 175’i ezip 3-1 serisini aldığından, sonuç üzerinde çok az etkisi oldu.

Oyundaki hatalar ve buglar CDL etkiler mi ?

Infinity Ward’ın engelleme listesinde çok sayıda sorun olsa da, Activision’un milyonlarca dolarlık franchise ligini etkileyen bir şey önceliklerinin en üstüne çıkmış olabilir.

Görünüşe göre, Infinity Ward resmi güncelleme ve düzeltme listesindeki hatayı önlemedi, ancak geliştiriciler oyundaki hatalar üzerinde çalıştıkları şeyleri sık sık güncellediklerinden düzenli olarak kontrol etmeye değer. Bakalım bu problem çözülebilecek mi ?

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin