Epic Games’in yanlışlık ile twitter üzerine sızdırması ile bir sonraki ücretsiz oyunun GTA 5 olduğu ortaya çıktı.

Epic Games  her ayın belli dönemleri içerisinde bünyesinde bulundurduğu oyunları ücretsiz oyuncuların beğenisine sunmakta. Bu ay içerisinde ise hangi oyunun ücretsiz olacağı merak konusuydu.  Fakat oyun severler kendi topluluklarında aldıkları sızıntıya göre Epic Games’in bu sefer ki ücretsiz oyununun GTA 5 olduğu hakkında söylentiler çıkarmışlardı.

Epic Games bu oyunu hala gizlemeye devam etsede, resmi Epic Games Store Twitter hesabı bugün ücretsiz oyunun GTA 5 olduğunu duyurarak doğruladı.

Paylaşılan tweet silindi.

Epic Games Store’nin paylaşmış olduğu Tweet kısa bir süre içerisinde tekrar kaldırıldı. Fakat internete yüklenen ve paylaşıma açılan hiç bir şey silinmiyor. Wario64 isimli bir kullanıcı bu durumu elinden geldiğince kayıt altına  aldı ve oyun severlere kanıtlarıyla birlikte kendi hesabı üzerinden aktardı. İşte o paylaşım.

Beş yıl önce PC’de piyasaya sürülmesine rağmen, GTA 5 sürekli olarak Steam’deki en popüler on oyun arasında yer alıyor. Epic Games’in gerçekleştirmiş olduğu bu reklam kampanyası Steam’i ne anlamda ekleyecek bilinmiyor fakat. Oyun severler ücretsiz bir şekilde oyunu satın alabileceği için çok mutlu gözüküyor. Oyunun ne zaman ücretsiz olarak verileceği belli olmasada oyunun dağıtılacağı artık paylaşımlarla kesinleşmiş oldu. Ücretsiz yayınlandığı zaman sizlere nasıl satın alınabileceğini anlatacağımız bir yazı hazırlayacağız.

İlginizi Çekebilir: Steam Yaz İndirimi Tarihleri Belli Oldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin