Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen Ghost of Tsushima, PlayStation 4 için Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon oyunudur. Oyun, 17 Temmuz 2020 tarihinde bizlerle buluşacak.

Japonya’nın güneyinde olan Tsushima Adası’nda Moğol akınlarının karşısında durduğumuz Ghost of Tsushima’nın sonunda fragmanı yayımlandı. Oyun, son olarak State of Play etkinliğinde upuzun bir oynanış videosu ile bizlere sunulmuştu.

Ghost of Tsushima, 1274’te Moğollar tarafından işgal edilmiş bir Japon adasında geçiyor. Bu oyunumuzdaki ana karakterimizin adı ise Jin Sakai. Baya uzun bir zaman samuraylık eğitimi alan Jin Sakai sonrasında ise ninja oluyor.

Oyunda ise bol bol vahşet içeren sahneler bulunmaktadır. Ghost of Tsushimaya Türkçe dublaj hakkında Sony, şu anlık bir açıklama yapmadı. Bunun yanı sıra ise oyunda Japonca ve Moğolca dublajları da mevcut olacak.

Oyunun zorluğu ise modlar koyarak isteyenler zor modda isteyenler ise kolay modda oynayabilecekler. Yani oyuna da birden fazla seçenek olabilecek.

Ghost of Tsushima – Launch Trailer | PS4

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin