REKLAMmonsters reloaded advertisement

Türkiye’nin sevilen MMOFPS türü oyunu Zula’nın bünyesi altında bulunan Zula Süper Lig’de şampiyonluk yaşamış takımları sizler için topladık.

Geçmişten Bugüne Zula Süper Lig Şampiyonları!

Zula Süper Lig 1. Sezon: Galatasaray E-Sports

Growe,VonS,Koko,Maxic ve Unity gibi isimlerle Zula Süper Lig’in ilk şampiyonluğunu kazanan takım, genç ve yetenekli kadrosuyla Galatasaray E-Sports oldu.

Zula Süper Lig 2. Sezon: Galatasaray E-Sports

Bir önceki sezon 8 takımla mücadele geçiren Zula Süper Lig, 2. Sezonunda bünyesi altında iki takım daha ekleyerek 10 takımlı bir rekabet ortamı oluşturdu. Galatasaray E-Sports kadrosunda ufak bir değişiklik yaparak KeeVz ve Deaglewu bünyesine katıp, 2. Sezon Şampiyonluğunu elde etti.

Zula Süper Lig 3. Sezon: Galatasaray E-Sports

Galatasaray E-Sports tecrübe edindiği ilk 2. Sezon’da lig aşamasını 1. sırada bitirirken, 3. Sezon içerisinde derbi heyecanı yaşatarak 1907 Fenerbahçe Espor lig aşamasında birinciliğe yerleşti. Play Off aşamasında karşı karşıya gelen iki ezeli rakip birbirleri ile gerçekleştirdiği mücadele sonucu, Zula Süper Lig 3. Sezon şampiyonu aynı kadro ile Galatasaray E-Sports oldu.

Zula Süper Lig 4. Sezon: Galatasaray E-Sports

Tecrübe edindiği 3 Şampiyonluğun arından Galatasaray E-Sports yönetim ekibi, takımda bir değişikliğe gitmeyerek aynı kadro ile 4. Sezon’da devam etme kararı aldılar. Bu karar ile birlikte lig aşamasında Beşiktaş E-Sports birinci sıraya yerleşti. Lig aşamasını 2. Sırada bitiren Galatasaray E-Sports, Play Off’larda edinmiş olduğu büyük tecrübe ile 4. Sezon şampiyonu olmayı başardı.

Zula Süper Lig 5. Sezon: MOD-Z Esports

4. Sezon üst üste şampiyon olan Galatasaray E-Sports bu sezon içerisinde gerçekleştirdiği transferler ile düşüşe geçerek, transfer dönemi içerisinde bütün gözleri üzerine çekmeyi başaran Zula Süper Lig’in en eski takımlarından olan MOD-Z bünyesine kattığı; Cixed,Y4K7T,Extreme,Maxic,Brave ve Wadaa ile lig aşamasını 1. bitirirken, Play Off’larda şampiyonluk yaşadı.

 

 

 

 

 

Önceki içerikMXGP 2020 Ne Zaman Çıkacak
Sonraki içerikDark Passage Esports Clup Valorant İçin Yeşil Işık Yaktı!
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin