Free Fire’ın geliştirilmiş sürümü Free Fire Max’in çıkış tarihi açıklandı. Garena, bir önceki açıklamasında Free Fire Max’in ön kayıt tarihini mobil oyunculara duyurmuştu ve oyuncular Free Fire Max için oldukça heyecanlanmıştı.

Bugün ise Garena tarafından yapılan açıklamalara göre Free Fire Max, 28 Eylül’de dünya çapında çıkışını gerçekleştirecek.

Garena bir önceki basın açıklamasında şu sözleri söylemişti;

”Free Fire Max oyuncuları, aynı Free Fire içeriğinin ve oynanışın keyfini gelişmiş grafikler ve özelliklerle çıkarabilecek. Bu, daha gerçekçi haritalar, daha sürükleyici oyun ve Free Fire MAX’a özel, özellikler içeriyor.”

Free Fire Max için ön kayıt oluşturan oyuncular, oyun içi bazı ödüller alacak. Ön kayıt oluşturamayanlar üzülmesin. Free Fire Max’in ön kayıtı 27 Eylül’e kadar devam edecek.

Free Fire Max

Free Fire Max, Free Fire’ın geliştirilmiş sürümü olarak bizlere sunulacak. Oyun içi iyileştirmeler, daha iyi grafikler ve bazı harita özelleştirme gibi özellikler oyunda yerini alacak.

Free Fire oyuncuları, Free Fire Max’i oynamak için tekrardan hesap açmayacak. Free Fire hesaplarını Free Fire Max’e bağlayarak oyuna kaldıkları yerden devam edebilecekler.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin