HP Inc’in oyun çevre birimleri ekibi, oyun ve e-sporda marka lideri HyperX, HyperX Pulsefire Haste oyun faresinin artık NVIDIA Reflex ile uyumlu olduğunu duyurdu. NVIDIA Reflex, sistem gecikmesini hesaplayarak, oyuncuların sistemlerinin yanıt verme hızını doğru bir şekilde ölçmektedir.

NVIDIA Reflex Analyzer, yeni NVIDIA G-SYNC Reflex ekranında sistem gecikmesini ölçmektedir. Bu araç, fareden gelen tıklamaları algılayarak ortaya çıkan pikselin ekranda değişmesi için süreyi ölçer. Artık Reflex ile oyuncular, sistemlerinin doğru çalıştığını bilerek oyunlarını güvenli bir şekilde oynayabilirler.

HyperX Pulsefire Haste

Pulsefire Haste, daha hızlı hareket ve daha fazla havalandırma sunan ultra hafif ve aynı zamanda da altıgen petek tasarımı ile de göz dolduruyor. Üzerinde altı adet programlanabilir düğme ve yerleşik bellek bulunan Pulsefire Haste’nin üzerinde 60 milyona kadar tıklama için geliştirilmiş TTC Golden mikro toz geçirmez anahtarlar bulunmaktadır.

Pulsefire Haste, zahmetsiz kayma hareketi için düşük sürtünmeli, saf saf PTFE patenlerle üretilmiş olup, gerilimi ve direnci azaltmak için tasarlanmış HyperFlex USB kablosu bulunmaktadır.

HyperX oyuncu faresi kategori müdürü Jennifer Ishii;

”Yeni G-SYNC monitörlerinin NVIDIA’nın Reflex teknolojisiyle uyumluluğuna sahip olmasından heyecan duyuyoruz. Oyuncuların sistemlerinin yanıt verme yeteneklerine güven veren, anlık gecikme analizini mümkün kılıyor. En iyi oyun performansı için tasarlanmış hafif, çoğu platform için uyumlu fare arayanlar da dahil olmak üzere her seviyedeki oyuncunun sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmesini umuyoruz.” dedi.

HyperX Pulsefire Haste NVIDIA Reflex İle Uyumlu

HyperX Pulsefire Haste, son derece hafif bir fare arayan oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış ve aynı zamanda mümkün olan her saniyeyi kazanmak isteyen oyuncular için tasarlandı. Pulsefire Haste, artık NVIDIA Reflex’i destekleyerek, rekabetçi oyunculara sistem gecikmesinin doğru bir ölçümünü veriyor.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin