Appeal Games ve THQ Nordic 20 yıl önce duyurulan fakat daha sonradan iptal edilen Outcast 2 – A New Beginning‘in çıkacağını duyurdu. Dile kolay 20 yıl!

Outcast - A New Beginning | Announcement Trailer

Outcast 2 – A New Beginning’in adını daha önce duymamış olabilirsiniz. Merak etmeyin, bu çokta şaşırılacak bir durum değil. Outcast’in ilk oyunu 1999 yılında ilk defa PC kullanıcıları için piyasaya yerini aldı. Bir sonraki yıl devam oyunu olarak duyurulan Outcast 2 : The Lost Paradise mali imkansızlıklardan dolayı iptal edildi.

Fakat Outcast 2, Appeal Studios tarafından geliştirilen ve bu güne kadar uzun yıllardır beklenen Outcast 2, THQ Nordic sayesinde piyasaya sürülecek gibi gözüküyor. THQ Nordic, Outcast 2’yi oluşturmak için yazar Leenie Moore’un da dahil olduğu orijinal Outcast ekibini geri topladı.

Outcast - A New Beginning | World Trailer

İlk oyunun Navy SEAL kahramanı Cutter Slade, İkinci oyunla birlikte geri dönüyor! Oyunun Steam sayfasında söylendiği üzere Cutter ”Yüce Yodlar” tarafından diriltilecek ve Adelpha gezegenini istilacı robotlardan kurtaracak. Ayrıca, Cutter’ın jet çantası artık oyunun açık dünyasında zıplamasına, havada savrulmasına ve süzülmelerine imkan tanıyacak.

THQ Nordic ve Appeal Studios, oyunun belirli bir hikayeye sahip olmadığını ve oyuncunun verdiği kararlar doğrultusunda hikayenin değişebileceğini söylüyor.

Outcast 2, PlayStation 5, Windows ve XBOX Series X için geliştiriliyor. Henüz bir çıkış tarihi belirlenmedi ve sistem gereksinimlerine dair de bir açıklama yok.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin