Daha önce NiP takımının eski CS:GO oyuncusu Robin ‘Fifflaren‘ Johansson’in yaptığı şok edici açıklamaları NiP’in Arka Bahçesi adlı yazımızda bahsetmiştik. Bugün ise NiP’in yöneticileri hakkında şok edici bir kaç açıklamada daha bulundu.

Hadi o twittlere bir göz atalım.

Sen eski bir oyuncu olduğun ve başka organizasyonlar tarafından sömürüldüğün için farklı olacağını sanmıştık, bizi anlarsın diyorduk fakat sen “Emil “HeatoN” Christensen” ve Hicham Chahine (NiP sahibi) aynısınız, yalancı, aldatıcı ve düzenbaz.

Tek farkın sen yaptıklarının üzerini örtmeyecek kadar ahmaktın. Mahkemede  banka hesaplarına erişiminin olmadığını belirttin ama yalan söyledin. Alın teri dökenler hiç bir şey kazanamazken sen bizim paramızı cebine atıp milyoner oldun.

Oyuncular zor zamanlar geçirirken sen bizim kazandığımız parayla avukatını tuttun, kız arkadaşına(şuan eski kız arkadaşına) her ay 20 bin euro para verdin. (Maikelele o zaman vergileri çıkarınca 10.5 bin euro, diğerleri 14.5 bin, Pita ise 7 bin euro alıyordu)

NiP’in parasını eski hesaplardan yeni hesaplara aktaran kişi sendin. Başka kimsenin erişimi yoktu. Sana güvendiğimiz için NiP ile tekrar kontrat imzaladık.. Ne için? Sen milyoner olasın diye mi? Espor onur üyesi? Şaka gibi.

Sessiz kalarak sadece Hicham Chahine (NiP sahibi) ateş altında kalacak sandın, öyle mi? Biz en başından beri senin bu işin içinde olduğunu biliyorduk. Şimdi 2 tane mail görüntüsü paylaşacağım bence çok komikler..

Bizim yanımızda olması gereken biri olarak, senin vergilerimizi ödemekten dahi kaçmaya çalıştığını görmek çok garibime gidiyor. Tabi ki bu yaptığın tek şey değil, gerçekler ortaya çıkacak merak etme, bütün deliller elimde.

Yüklenen ekran görüntüleri, oyuncunun daha önce açıkladığı “Sticker paralarını bize vermediler” ile alakalı delil niteliğinde.

Görünüşe göre Fifflaren ve NiP yönetiminin arasındaki skandallar burada bitmiyor, peki siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin