Dünyanın popüler organizasyon şirketlerinden ESL, önümüzdeki aylarda gerçekleşmesi planlanan turnuvalar hakkında bir açıklama yaptı. Almanya’da yapılacak olan ESL One Cologne seyircisiz olarak oynanacak ama Avustralya’da yapılması planlanan IEM Melbourne turnuvası 1 yıl ertelendi.

COVID-19 sebebiyle dünya genelinde olağanüstü kararlar alınıyor ve büyük etkinlikler bir bir iptal oluyor. Geçtiğimiz haftalarda Almanya hükümeti, yaz aylarını kapsayan süre zarfında Almanya’da düzenlenecek olan büyük etkinliklerin iptal edildiğini açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından espor severler her yıl Almanya’da düzenlenen ESL One Cologne turnuvasının akıbetini merak etmeye başladı.

Turnuva organizatörü tarafından yapılan açıklamaya göre temmuz ayında düzenlenmesi planlanan One Cologne,  21-30 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek ve seyircilerin katılımına kapalı olacak. Cologne’ye bilet alan seyirciler, gelecek yıl düzenlenecek olan ESL One Cologne 2021 turnuvasına katılma hakkı kazanacak. Yaz aylarında düzenlenmesi planlanan IEM Melbourne turnuvası ise 1 yıl ertelendi ve turnuva gelecek sene 16-22 Ağustos 2021 tarihlerinde düzenlenecek.

 

 

Önceki içerikAstralis, kadrosuna 7. oyuncuyu dahil etmeye hazırlanıyor
Sonraki içerikDünyaca Tanınan Ekran kartı Markası Palit Yeniden Türkiye’de

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin