Danimarkalı CS:GO organizasyonu Astralis, dekay’ın raporuna göre yaz aylarında kadrosuna 7. bir oyuncu dahil etmeye hazırlanıyor.

Dekay’ın birçok kaynağına göre organizasyon, Patrick “es3tag” Hansen ile birlikte bir kişiyi daha kadroya dahil edecek. es3tag ile 1 Temmuz itibariyle sözleşme imzalayacak olan Astralis’in bu kararının sebebi oyuncunun Heroic ile olan sözleşmesi.

Dekay, takıma dahil olacak olan 7. oyuncunun ismini söylemedi ancak bu bilginin birçok kaynak tarafından onaylandığını aktardı. Astralis şu an dünyanın en iyi CS:GO takımı konumunda ancak eskisine göre bir performans kaybı var. Geçmiş yıllarda Space Soldiers tarafından hayata geçirilen yedek oyuncu kavramını uygulamaya çalışan Astralis’in bu kararlar ile birlikte performansında nasıl bir değişiklik olacağını zamanla göreceğiz. Ayrıca dekay, raporunun sonunda bu bilginin Astralis yetkililerine sorulduğu ancak yetkililerin yorum yapmayı reddettiğini aktardı.

Astralis’in önünde yorucu bir online turnuva süreci var. Şu an ESL One: Road to Rio’da A grubunda mücadele eden Astralis, NiP ile birlikte grubun ilk 2 sırasını paylaşıyor. Danimarkalılar, ESL turnuvasından sonra DreamHack ve BLAST Pro turnuvasında mücadele edecek. Bakalım Astralis, bu zorlu 3 turnuvada nasıl bir performans gösterecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Valorant Dereceli Sistemi Nasıl Çalışır

Önceki içerikValorant Dereceli Sistemi Nasıl Çalışır
Sonraki içerikESL: Cologne seyircisiz oynanacak, Melbourne 2021’e ertelendi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin