“AORUS ve AMD sponsorluğunda düzenlenen, Türkiyenin en iyi takımlarının aralarında bulunduğu 16 takımın mücadele ettiği ve toplamda 10.000 ödülü olan Elite Invitational turnuvasının beşinci gününde Çeyrek Final maçları tamamlandı.

Futbolist VS Oxygen Esports

Çeyrek Finalin ilk maçı Futbolist ve Oxygen Esports arasında En iyi 3 harita üzerinden oynandı. İlk harita olan Split’i Futbolist Ekibi 13-8 kazanarak 1-0 öne geçti.İkinci harita ise Bind üzerinde oynandı. Burada ise Oxygen ekibi 13-6 kazanarak durumu 1-1 yaptı ve oyunu 3. haritaya taşıdı.

Son harita olarak Haven oynandı. Burada Futbolist Ekibi iyi bir performans gösterdi. Öncekiler gibi çok iyi hazırladığını kanıtlarcasına 13-11 gibi bir skorla kazanmayı başardı. Skoru 2-1 yapan Futbolist adını yarı finale yazdırmayı başardı.

Sangal Esports Vs Digital Athletics

Çeyrek Finalin ikinci maçı ise Sangal Esports ve Digital Athletics arasında En iyi 3 harita üzerinden oynandı. İlk harita olan Ascenti’i Digital Athletics Ekibi 13-5 kazanarak 1-0 öne geçti.İkinci harita ise İcebox üzerinde oynandı.Burada ise Sangal Esports ekibi 13-4 kazanarak durumu 1-1 yaptı ve oyunu 3. haritaya taşıdı.

Son harita olarak Bind oynandı, Sangal Esports Ekibi, öncekilerden çok daha iyi bir performans sergileyerek 13-8 gibi bir skorla kazanmayı başardı ve skoru 2-1 yaparak adını yarı finale yazdırmayı başardı.

Anatolia Esports VS Crew Esports

Çeyrek Finalin üçüncü maçı Anatolia Esports ve Crew Esports arasında En iyi 3 harita üzerinden oynandı. İlk harita olan Ascenti’i  Anatolia Esports Ekibi 13-8 kazanarak 1-0 öne geçti.İkinci harita ise Split üzerinde oynandı. Anatolia Esports ekibi 13-8 kazanarak durumu 2-0 yaptı ve ismini yarı finale yazdırmayı başardı.

fastPay WILDCATS VS Dark Passage

Çeyrek Finalin dördüncü maçı fastPay WILDCATS ve Dark Passage arasında En iyi 3 harita üzerinden oynandı. İlk harita olan Spliti’i fastPay WILDCATS 13-3 kazanarak 1-0 öne geçti.İkinci harita ise Ascent üzerinde oynandı. Dark Passage ekibi 15-13 kazanarak durumu 2-0 yaptı”

Son harita olarak Bind oynandı,Dark Passage Ekibi, öncekilerden çok daha iyi bir performans sergileyerek 13-8 ‘lik bir skorla kazanmayı başardı ve skoru 2-1 yaparak adını yarı finale yazdırmayı başardı.

Tüm karşılaşmaların özeti olan skor tablosunu ise aşağıdaki görselde görebilirsiniz.

Elite Invitational Çeyrek Final

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin