REKLAMmonsters reloaded advertisement

AORUS ve AMD sponsorluğunda düzenlenen, Türkiyenin en iyi takımlarının aralarında bulunduğu 16 takımın mücadele ettiği ve toplamda 10.000 ödülü olan Elite Invitational turnuvasının kazananı Futbolist oldu.

Elite Invitational turnuvası 15 Aralıkta davetli 16 takım ile başlamış, grup elemeleri sonucunda Futbolist, fastPay Wildcats, Dark Passage, Crew Esports, Sangal Esports, Digital Athletics, Anatolia e-Sports, Oxygen Esports olarak 8 takım finallere yükselmeye hak kazanmıştı.

23 Aralıkta başlayan çeyrek finallerde ise Futbolist, Anatolia Esports, Dark Passage, Sangal Esports rakiplerini eleyerek yarı finallere yükselmeyi başardı. Yarı finallerde Futbolist ekibi Anatolia Esports‘u 2-1, Dark Passage ekibi ise Sangal Esports‘u 2-0 geçerek finale adlarını yazdıran takımlar oldu.

Elite Invitational Final Maçı

Final karşılaşması her iki takımında çok iddialı olduğu, Futbolist’in seçimi Ascent haritasında başladı. Kıyasıya rekabetin yaşandığı bu haritada ilk yarı 6-6 olarak berabere bitti, devamında ise özellikle Futbolist ekibinden Buğra “Mojj” Kiraz’ın takımı adeta sırtına almasıyla birlikte Futbolist ekibi karşılaşmayı 13-10 kazanmayı başardı.

Bir sonraki harita olan Haven ise Dark Passage ekibinin seçimiydi. Burada savunma tarafında başlayan Futbolist ekibi ilk yarıda adeta rakibinin aklını okudu ve yarıyı 10-2 önde kapattı. Devamında her ne kadar Dark Passage 6 raunt alarak izleyicileri heyecanlandırsada Futbolist ekibi başladığı işi bitirmeyi başardı ve 13-8 kazanarak Elite Invitational şampiyonu oldu.

Ödül Dağıtımı

1.Takım: Futbolist – 6000₺
2.Takım: Dark Passage – 3000₺
3-4.Takım: Sangal Esports – 500₺
3-4.Takım: Anatolia Esports – 500₺

Eltie Invitational maç geçmişleri, Gamerbase YouTube kanalına yüklenmektedir:
https://www.youtube.com/watch?v=zvOB_UiIrMU&list=PLPKOTotUMjKQBa-5HGjE65MnCuNbNdsqV

Playlist: Elite Invitational Maçları

Elite Invitational’ın diğer tüm detayları için buraya tıklayarak turnuva sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Yapılacak olan yeni turnuvalarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medya adreslerimizden takip edebilir veya discord kanalımıza katılabilirsiniz.

Önceki içerikEuro Truck Simulator 2 1.39 Güncellemesi ve Büyük İndirim
Sonraki içerikRaze ve Omen’ın Yeni Kombinasyonu Sızdırıldı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin