REKLAMmonsters reloaded advertisement

Artık E-Devlet üzerinden İnternet ve Kablo TV üyelikleri iptal edilebilecek.

200 Binden fazla abonesi olan elektronik haberleşme şirketlerinin E-Devlet üzerinden iptal işlemlerini gerçekleştirebileceğiz.

E-Devlet.

26.10.2020 tarihinde yürürlüğe giren uygulama ile birlikte fax gibi can sıkan yöntemler tarih oluyor. Devletin vatandaşlara elektronik ortamda hızlı ve güvenli bir şekilde sunmuş olduğu hizmetlere bir yenisi daha ekleniyor. Bu güzel hizmetin duyurusu neredeyse hepimizi ilgilendirmekte. Bildiğiniz üzere 18 yaşını geçmiş her bireyin, elektronik haberleşme şirketleri ile alakalı bir alışverişi oluyor. Gerek telefon hattı, sabit hat, sabit internet gibi. Bunlar ile beraber işlemlerin iptalini yaptırmak çok zor bir hal almaya başlamıştı. Faks göndermek günümüzde elzem bir durum olarak görünüyor. Tam da burada E-Devlet kapısı yani turkiye.gov.tr adresi üzerinden abonelik iptal başvurusunu gerçekleştirmiş olacak.

Bununla beraber, abonelik fesih başvuruları için kurumların fiziksel bayilerine gitmek zorunda olmak, yeni tip koronavirüs salgını döneminde özellikle risk grubunda olan vatandaşların hayli sorun yaşamasına sebep oluyordu. Bu uygulama sayesinde aboneler, iptal taleplerini evden çıkmalarına gerek kalmaksızın e-Devlet üzerinden yapabilecekler.

Bu güzel hizmet için E-Devlet kurumuna teşekkürlerimizi sunarız.

Sizde bu gelişme ile alakalı düşüncelerinizi lütfen yorumlarda belirtiniz.

İlginizi çekebilir; MSI Oyuncuları Sevindirecek Bir Haber Paylaştı.
Önceki içerikCloud9 Kadın Valorant Takımını Kurdu
Sonraki içerikAdata XPG Gammix S70 PCIe 4.0 SSD Mini İnceleme

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin