10 Aralık tarihinde çıkışını gerçekleştirecek , çok uzun süredir beklenen Cyberpunk 2077’den son çıkış fragmanı yayınlandı. Fragmanda oyunun ana karakteri olan V üzerine yoğunlaşılmış.

7 sene önce ilk duyurusu yapılan Cyberpunk 2077’in çıkmasına çok az bir süre kaldı. Oyun aldığı ertelemelerle ve her geçen zaman oyundan paylaşılan görüntülerle insanlarda bu zamana kadar çok büyük bir beklenti yaratmıştı. CD PROJEKT RED’in yayınladığı bu fragman ile beklentileri bir hayli katladığını söylemek yanlış olmaz.

Cyberpunk 2077 — Official Launch Trailer — V

Fragman oyunda oynayacağımız ana karakter olan V karakterine yoğunlaşmış durumda. Bu yoğunlaşmanın yanı sıra fragman, Night City olarak adlandırılan şehri değişik açılardan bize gösteriyor. Ve özellikle Cyberpunk temasının oyunda muhteşem bir şekilde yansıtıldığını görmeniz mümkün.

Fragmandan da anlayacağınız üzere bizi uzun ve aksiyonlu bir serüven bekliyor. Oyunun 10 Aralık tarihinde Türkçe dil desteği ile çıkacağını yeniden belirtelim. Oyunun oynanma saatlerine bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Night City’de görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin