CS:GO’daki ısınma haritalarını sizler için derledik. Gelin sizinle birlikte bu haritalara göz atalım. İşte karşınızda ısınma haritaları!

1. Harita: Headshot Training

Bu haritada sadece headshot atarak rakibi alt edebilirsiniz. Kaç vuruş yaptığınız ise kırmızı sayaçla gösterilmektedir. İsterseniz rakiplerinizi hareket ettirebilir ya da sabit bir şekilde vuruşlarınızı yapabilirsiniz. Bu haritanın bir artısı ise aniden arkanızı dönüp vuruş yapmaktır. Çünkü genelde rekabetçi maçlarda bu vuruşlar karşımıza çıkmaktadır.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=289022365

2. Harita: Aimtraindriving

Haritanın özelliği ortada durarak size doğru koşan rakiplerinizi vurmak. İster sprey yaparak ister headshot atarak vurabilirsiniz. Haritada silah seçmek için B seçeneğine basıyoruz. Ama seçmeden önce rakiplerinizi vurarak para kazanmanız gerekmektedir.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=368026786

3. Harita: Training – Strafeway

Bu map birden fazla fonksiyona sahiptir. Amaç size doğru koşan rakiplerinizi vurmaktır. Haritadaki fonksiyonları kullanarak rakiplerinizi havada vurabilir, isterseniz yollara tümsek duvar vs. ekleyebilirsiniz. Daha çok refleks alıştırması olarak kullanılabilir.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1334309800

4.Harita: Aim Botz – Training

Bu harita CS:GO’daki  en popüler haritalardan bir tanesidir. Çok opsiyonlu bir harita olarak öne çıkan Aim Botz – Training haritası botlara hareket ettirme, zırh verme vb. şeklinde kolayca aim geliştirebileceğiniz bir haritadır. Ayrıca profesyonel oyuncular da bu haritayı kullanmakta.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=243702660&l=turkish

5. Harita: Recoil Master – Spray Training

Adından da anlaşılacağı üzere bu harita silahın geri tepmesini kontrol edebilmeniz için tasarlanmış. Kullandığınız silahların sekme oranlarını ezberleyip hakimiyetinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Aynı zamanda ise spray geliştirmeye yönelik bir haritadır.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=419404847

6. Harita: Training Center 1.5c

Training Center 1.5c fazla popüler bir harita değil ama tek haritada birden çok şeyi geliştirmek istiyorsanız aradığınız harita bu olabilir. Bomba atma antrenmanından refleks antrenmanına kadar birçok şeyi burada bulabilirsiniz.

https://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?l=turkish&id=353366249

7. Harita: Jumps Training

Özellikle rekabetçi maçlarda sorunumuz hızlı bir şekilde bir yerden bir yere atlayamamak. Bu harita, gideceğiniz yere daha hızlı bir şekilde gitmenize yardımcı olacak bir haritadır.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=314892291

8. Harita: Training_aim_csgo2_dark

Bu haritada reflekslerinizi geliştirebilir, zamana karşı yarışabilirsiniz.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=241148414

9. Harita: Training: Bot Aim V4C

Bu haritada ise silahları tanımak için antrenman yapabilirsiniz. Botlar eşliğinde spray geliştirilebilecek bir ısınma haritasıdır.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=140488121

10. Harita: Yprac Aim Arena

Bu haritayı refleks özelliklerinizi geliştirmek, ayrıca spray özelliklerini de geliştirmek için yararlı bir haritadır. Bu haritayı Scream kullanmaktadır.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1365781615

11. Harita: AWP Double Doors Training

Bu haritada botlar sayesinde noscope atabilirsiniz. Hareketli botları etkinleştirip noscope çalışıp işinizi kolaylaştırın.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=285709994

12. Harita: FAST AIM/REFLEX MAP

Bu haritada aim geliştirmek için kullanılabilecek bir haritadır. Hareketli botlara karşı HeadShot çalışması ve spray çalışması yapabilirsiniz. Scream’de bu haritayı kullanmaktadır.

https://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?l=turkish&id=368026786

13. Harita: Crosshair Generator v3

Ve geldik son haritamıza. Crosshair Generator v3 sizin Crosshair ayarınız için yararlı bir haritadır. Buradan size uygun Crosshairi seçebilirsiniz. Profesyonel oyuncuların kullandıkları Crosshairlar bu haritada mevcuttur.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=308490450

İlginizi çekebilir:

ESL PRO LİG S9 Finallerinin Kazananı Team Liquid

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin