REKLAMmonsters reloaded advertisement

12 takımın katıldığı ve 200.000 dolarlık ödül havuzuna sahip cs summit 7 turnuvası dün oynanan grup karşılaşmaları ile başladı.

A Grubu

A grubu ilk maçında fnatic ve Complexity takımları karşı karşıya geldi. Fnatic seçtiği harita Train’de ilk yarıyı 8-7 geride kapadı. Ancak ikinci yarıda KRIMZ ve Brolla‘nın etkili oyunuyla 9-0 lık bir seri yakalayarak rakibine raund vermeden haritayı 16-8 kazandı. İkinci harita Mirage‘de Complexity iyi bir mücadele gösterse de, Fnatic ilk devreyi 9-6, haritayı da 16-12 kazanmasını bildi ve seride durumu 2-0 yaparak maçı aldı.

A grubunun diğer maçında ise OG ve Dignitas takımları karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen Inferno haritasını 16-14’lük skorla OG kazandı. İkinci harita Train‘de rakibine nefes aldırmayan Dignitas 16-3 kazandı. Karar haritası olan Dust2’de güzel bir mücadele daha yaşandı. OG bu haritayı da 16-14 ile kazanarak seriyi 2-1 getirdi ve maçı kazandı.

B Grubu

B grubu ilk maçında FaZe ve mousesports takımları karşı karşıya geldi. ilk harita Mirage’de mousesport rakibini 16-6, ikinci harita Train’de ise 16-4’lük skorlarla rahat bir şekilde yenerek galibiyete ulaştı. Mousesports‘da takıma yeni katılan acoR etkili olamazken, frozen takımını sırtladı. FaZe ise başarısız sonuçlar almaya devam ediyor.

Grubun diğer maçında Heroic ve MIBR karşı karşıya geldi. Overpass haritasında rakibini 16-14, Vertigo haritasında da 16-9 yenmeyi başaran Heroic, 2-0‘lık net bir skorla galibiyeti elde etti.

C Grubu

C grubunda Virtus.pro ve NIP takımları karşılaştı. Virtus.pro ilk harita Dust2’de rakibini 16-5, ikinci harita Inferno‘da ise 16-6’lık skorlarla yenerek galibiyete ulaştı.

Grubun diğer karşılaşması FURIA ve Cloud9 arasında oynandı. Çekişmeli geçen Inferno‘yu 16-14 ile FURIA kazandı. Nuke haritasında ise Cloud9 güzel bir oyunla rakibin 16-6 yenmeyi başardı. Son harita olan Train‘de ise ilk yarıyı 9-6 geride kapamasında rağmen ikinci yarı rüzgarı arkasında alan FURIA haritayı 16-11 maçı da 2-1 kazanmasını bildi.

1.maçlar sonunda ise gruplarda puan durumu şu şekilde oluştu;

Bugün ise gruplarda kazananlar arasındaki maçlar oynanacak.

A grubu: 16:00  fnatic – OG

B grubu: 19:30  mousesports – Heroic

C grubu: 23:00  Virtus.pro – FURIA

Önceki içerikPopüler Modern Warfare Haritası Call of Duty: Mobile’a Geliyor
Sonraki içerikMuhammed “mini” Salman, Sağlık Problemleri Nedeni ile Süresiz Yedeğe Çekildi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin