REKLAMmonsters reloaded advertisement

Ülkemizin başarılı takımlarından Sangal Esports VALORANT kadrosundan, üzücü bir haber ile karşınızdayız. Bugün yapılan açıklama ile Muhammed “mini” Salman’ın fıtık nedeni ile takımından uzun bir süre ayrı kalacak gibi görünüyor.

Oyuncuların en büyük sağlık problemlerinden biri olan fıtık, oturma pozisyonları nedeni ile her oyuncunun başına gelebilir. Bu nedenle özellikle bu sıralar günün büyük bölümünü bilgisayar başında geçirdiğimizi düşünürsek bu probleme dikkat etmeliyiz. Mini‘nin de iki bölgesinde oluşan fıtık nedeni ile tedavisine başlanacağı ve tedavi süresince takımdan ayrı kalacağı belirtildi.

Sangal Esports yönetimi ise oyuncusu için zorlu geçecek bu süreçte, Muhammed “mini” Salman’ın tüm ihtiyaçları için yanında olacaklarını belirtti. Mini bu süreçte oyundan uzak kalacağı için takımda yedek konumunda bulunacak. Bizde Gamerbase ekibi olarak başarılı oyuncuya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Umarız en kısa zamanda sağlığına kavuşarak espor arenasına geri dönüş yapar.

Sangal Esports VALORANT kadrosunda Mini’nin yerine hangi oyuncunun geleceği şu an için belirli değil. Takım mini’nin yerine hangi oyuncunun geleceğini ilerleyen zamanda açıklayacağını belirtti.

Sangal Esports VALORANT kadrosu için yapmış olduğu açıklama;

Önceki içerikCs Summit 7 İlk Gün Maçları Tamamlandı
Sonraki içerikLEC’in 2021 Yılındaki İlk Maçı Milyonlar İzlendi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin