Bizimle bağlantı kur

Oyun

COD Modern Warfare’de Milli Takım Maçının Ne İşi Var !

Büyük hayran kitlesine sahip COD Modern Warfare serinin yeni oyununda Türkiye Milli Takımımızın yer aldığı oldukça ilginç bir detay farkettik.

Oyunun kapalı betasında yer alan radyoda, Euro 2008’de turnuvanın en iyi maçlarından biri olan ve tarihi geriş dönüş ile futbol tarihine de geçen  Türkiye – Çek Cumhuriyeti maçı, oyunun içerisinde kendine yer bulmuş.

Call of Duty Modern Warfare’de Milli Takımın ne işi var?

 Hackney Yard haritasında bu ilginç detay ortaya çıktı. Videoyu dikkatli dinlediğinizde ilk olarak maçın 75. dakikası olduğunu duyuyoruz. Yani attığımız ilk golden hemen sonrası anlatılıyor. Daha sonrasında ise maçın son dakikalarının oynandığını anlıyoruz. Hatırlarsanız Euro 2008’deki efsane maçta 2-0 geriye düşmemize rağmen daha sonra bulduğumuz goller ile Çek Cumhuriyeti’ni 3-2 yenip tur atlamayı başarmıştık.

Bir kısmıda Orta Doğu’da geçeceği söylenen oyunda Özgür Suriye Ordusu ve YPG‘nin de gözükeceği, yabancı basın tarafından belirtilmişti.  Tabi bu durum sınırımızda geçecek hikayesiyle de şimdiden merakları zirveye çıkartan Call of Duty: Modern Warfare ile ilgili daha da çok meraklanmamıza sebep oldu. Oyunun hikayeyi nasıl anlatacağı, daha da önemlisi ülkemizin bu hikayede nasıl yer alacağı merak konusu. Bu ilginç detaya aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz;

 

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Oyun