REKLAMmonsters reloaded advertisement

TiMi Studios ve Tencent Games iş birliği ile geliştirilen Call Of Duty: Mobile 1 Yaşında!Call of Duty: Mobile 1. Yıldönümünü Yeni Sezon Güncellemeleri ve Heyecan Verici Özel Etkinliklerle Kutluyor.

Call Of Duty: Mobile 1. Yıl Dönümü

Call of Duty: Mobile, birinci yıl dönümünü yepyeni bir sezon, heyecan verici etkinlikler ve oyuncuların zaman geçirebilecekleri yeni bir sosyal alanla kutluyor. Call of Duty: Mobile Türkiye’de de içerik üreticilerinin katıldığı çok özel bir etkinlikle oyun tutkunlarına ulaştı. Etkinlikler Aralık’a kadar birçok turnuva özel içerikle devam edecek.

İlk yılında 300 milyondan fazla indirilen Call of Duty: Mobile, lansmandaki harita sayısını 11’den 23’e ve 1 adet olan çok oyunculu mod sayısını 27’ye çıkararak geniş çapta bir genişleme ve gelişme elde etti. Ayrıca ana Battle Royale haritasının boyutu da bir yıl içerisinde yaklaşık %50 arttı.

Anniversary Güncellemesi

Android ve iOS’ta indirilebilir olan Call of Duty: Mobile Anniversary güncellemesi, oyuna şu ana kadarki en büyük güncellemeleri getiriyor. İşte yıldönümüne özel yeni içerikler ve güncellemeler;

  • Yeni Battle Royale Haritası – COD: Black Ops 4’ün Blackout modundan tanıdığımız Alcatraz haritası

“The Club”. Oyuncuların Call of Duty: Mobile oynarken zaman geçirebilecekleri, arkadaşlarıyla sosyalleşebileceği ve çeşitli mini oyunlar oynayabilecekleri yeni oyun için bir sosyal alan.

Yeni aylık savaş biletine ek olarak, yeni haritalar, ekipmanlar, karakterler ve diğer öğeler.

Sezonluk özel etkinlikler

 

Önceki içerikLeague of Legends 10.21 Yama Notları
Sonraki içerikXbox Series X Konsolunun Oyunları Açıklandı
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin