Activision, üçe-üç silahlı çatışma adı verilen yeni bir CoD: Mobile modunun 5 Şubat’ta  yayınlanacağını açıkladı.

Üçe üç silahlı çatışma modu, geçen ay birinci sezon yama notlarıyla açıklanmıştı. Mod, takım başına üç oyuncu olması dışında ikiye iki moduna benzer.

Altı tur galibiyete ulaşan ilk takım maçı kazanacak. Her tur 40 saniye sürecek. Üç düşman oyuncunun tamamı o zamana kadar öldürülemezse, haritanın ortasında herhangi bir oyuncu tarafından ele geçirilebilecek bir bölge etkinleştirilecektir. Bölgeyi ele geçiren takım o turda galibiyeti hak etmiş olacak.

Üçe üç silahlı çatışma modu Reclaim, Cage, Gulag, Shipment, Pine ve King haritalarında oynanabilecek. Mod, 11 Şubat’a kadar oynanabilecek.

Call of Duty: Mobile’ın birinci sezon güncellemesi yeni bir harita, iki yeni silah ve bir battle royale modu ile geliyor. Yeni silahlar FR.556 tüfeği ve SKS nişancı tüfeği. Terk edilmiş bir şehrin pazar yerinde geçen Reclaim, yeni orta ölçekli harita. Blitz battle royale modu, 40 oyunculu BR‘nin kısaltılmış ve daha yoğun bir versiyonu olacak.

Hepsi bu kadar değil, çünkü bu sezonun ilerleyen saatlerinde Ölümsüzlerin Saldırısı(Attack of the Undead 20) modu yayınlanacak. Desperado, battle royale sınıfı, SKS ve gaz bombası da önümüzdeki haftalarda sezonluk görevler aracılığıyla satışa sunulacak.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin