Call of Duty: Mobile 8. Sezon 2. Yıl Dönümü, yeni Battle Royale haritası, özel etkinlikler ve Büyük Yenilikler ile birlikte geliyor. İlk olarak COD: Black Ops 4’te tanıtılan ve içerisinde Malikane, Nuketown ve İnşaat Alanı haritalarını da barındıran ve serinin gelmiş geçmiş en geniş haritası olma özelliğini taşıyan ”KARARTMA” yeni ve gelişmiş Battle Royale deneyimi ile birlikte Call of Duty: Mobile oyuncuları ile buluşuyor.

2. Yıl Dönümü kutlamaları çerçevesinde, oyuncuların Karartma haritasında hünerlerini sergileyecekleri özel bir turnuva da sezon içerisinde duyurulmuş olacak.

Call of Duty: Mobile Etkinlikler ve Savaş Bileti

Call of Duty: Mobile oyuncuları 8 Sezon boyunca, ”Yıl Dönümü Pastası”, ”Yıl Dönümü Bulmacası” ve ”Karşı Saldırı” gibi tematik etkinliklerle oyunun 2. Yıl Dönümünü Kutlayabilecekler. Yeni sezonla birlikte her zamanki gibi 50 kademelik Savaş Biletiyle birlikte birçok yeni silah ve içerik de aynı zamanda oyunda yerini alacak. Sezon başlangıcıyla birlikte Alias-Savaş Yorgunu ve Velikan-Volkanik Kül karakterleri, R9-0 Pompalı Tüfek ve yeni silahlar, sezonun ilerleyen günlerinde oyuna eklenmiş olacak.

Aynı zamanda M13 Saldırı Tüfeği, yeni skor serisi, Silah Taslakları, Profil kartları, Tılsımlar ve daha fazlası da oyuna eklenecek.

Call of Duty: Mobile: 8. Sezon: 2. Yıl Dönümü Güncelleme

Battle Royale 2.0

  • Yeni Karartma haritası ve oyun içi iyileştirilmiş görseller.
  • Yeni silah yağmalama sistemi
  • Yeni sağlık ve zırh sistemi
  • Geliştirilmiş araç Ara Yüzü bileşenleri

Enkaz Haritası Güncellendi

  • İlk olarak Call of Duty 4: Modern Warfare’de karşımıza çıkan bu harita, COD: Mobile’ın da en çok oynanan haritalardan bir tanesi olarak dikkatleri üzerine çekmişti. Bu ilgiye karşılık 2. Yıl Dönümü ile birlikte bu haritanın da iyileştirilmiş grafikler ve içeriklerle güncellenmiş sürümü de bizlerle birlikte buluşacak.

Yeni Oyun Modu/Sınırlı Süreli Etkinlik-Karşı Saldırı

  • Bu yeni mod ile birlikte ilk defa oyuncu olmayan karakterler (NPC’ler) ve PvE oyun sistemi Call of Duty: Mobile, Battle Royale moduna ekleniyor. Oyuncular NPC’lerden görev alabilecek, görevleri tamamlayarak etkinlik boyunca ilerlemek ve ödüller kazanabilmek için de NPC’ler ve Paralı Askerlerden yardım alabilecekler.

Call of Duty: Mobile: 8. Sezon Fragmanı

Call of Duty®: Mobile - A New Battle Awaits

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin